Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci zatrzymali prawa jazdy sześciu kierującym

Policjanci zatrzymali prawa jazdy sześciu kierującym

17.07.2020. Tylko w tym tygodniu policjanci wydziału ruchu drogowego mieleckiej policji zatrzymali uprawnienia do kierowania sześciu osobom. Kierowcy stracili prawa jazdy głównie za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym, zostali także ukarani mandatami. Starosta właściwy ze względu na miejsce zamieszkania wyda decyzję o zatrzymaniu uprawnień do kierowania na okres 3 miesięcy.
  • W Kliszowie został zatrzymany do kontroli drogowej kierujący bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 79 km/h, jadąc 129km/h w terenie zabudowanym, tym samym łamiąc rażąco przepisy ruchu drogowego.
  • W Podolu funkcjonariusze zatrzymali do kontroli mieszkańca gminy Przecław, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym jadąc 102 km/h.
  • W Rudzie policjanci zatrzymali kierującego fordem jadącego z prędkością 116 km/h. Tego samego dnia w Kliszowie kierująca bmw jechała z prędkością 107 km/h.
  • W Chorzelowie policjanci zatrzymali dwóch kierujących, którzy przekroczyli w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h, jadąc z prędkością 115km/h i 103 km/h.

Mieszkańcy powiatu mieleckiego wskazują na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa miejsca, w których kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość. Policjanci organizują tam kontrole i często potwierdzają naniesione na mapę zgłoszenia.

Inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/98978,Policjanci-zatrzymali-prawa-jazdy-szesciu-kierujacym.html

Sprawdź również

Od poniedziałku Stal Mielec wznawia treningi!

W piątek w godzinach wieczornych piłkarze wrócili już do Mielca. W weekend dostali wolne, by …