Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci zatrzymali sprawcę kilkunastu kradzieży

Policjanci zatrzymali sprawcę kilkunastu kradzieży

24.10.2019. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży roweru, perfum oraz alkoholu z różnych sklepów na terenie miasta. Mężczyzna podejrzany o kradzieże to 33-letni mieszkaniec Mielca znany funkcjonariuszom z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze. Policjanci udowodnili 33-latkowi popełnienie kilkunastu przestępstw na terenie Mielca.

Zgłoszenia o kradzieży markowych perfum z drogerii i alkoholu z marketów na terenie miasta, przyjmowane były przez policjantów przez ostatnich kilka tygodni. Funkcjonariusze pracowali nad wykryciem sprawcy tych przestępstw. Zabezpieczono zapisy monitoringu z wszystkich sklepów, w których dochodziło do kradzieży. Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci wytypowali mężczyznę, który mógł dopuścić się tych przestępstw.

33-letni mieszkaniec Mielca został zatrzymany. Policjanci udowodnili mężczyźnie popełnienie kilkunastu przestępstw polegających na kradzieży perfum i alkoholu. Podczas czynności prowadzonych z zatrzymanym, funkcjonariusze ustalili również, że w lipcu br. ukradł rower. 33-latek tuż po kradzieży sprzedawał przedmioty przypadkowo napotkanym osobom lub za pośrednictwem portali internetowych.

Podejrzany został przesłuchany i przyznał się do zarzucanych mu czynów. W sprawie prowadzone są dalsze czynności. Mężczyzna objęty został policyjnym dozorem.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/94416,Policjanci-zatrzymali-sprawce-kilkunastu-kradziezy.html

Sprawdź również

„Ekstremalny Plac Zabaw” w Mielcu po raz kolejny [101 zdjęć]

3 lipca 2020 r. Miasto Mielec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu Studio Wizualne …