Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Poszukiwany listem gończym próbował zwieść policjantów

Poszukiwany listem gończym próbował zwieść policjantów

22.0.2022. Dociekliwość policjantów pozwoliła ustalić i zatrzymać mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mieszkaniec gminy Wadowice Górne według rodziny miał ukrywać się poza granicami kraju. 45-letni mężczyzna za popełnione przestępstwo trafił do zakładu karnego w celu odbycia ponad rocznej kary pozbawienia wolności.

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego podczas swoich codziennych czynności służbowych zatrzymują osoby poszukiwane na podstawie listów gończych wystawionych przez organy ścigania w całej Polsce. Kilka dni temu udali się na jedną z posesji w gminie Wadowice Górne, gdzie jak ustalili ma przebywać mężczyzna poszukiwany na podstawie listu gończego.

Funkcjonariusze podczas wizyty na posesji, rozmawiali z członkami rodziny poszukiwanego, którzy zgodnie twierdzili, że mężczyzna przebywa poza granicami naszego kraju. Mieleccy policjanci nie dali się jednak zwieść tym zapewnieniom i już po chwili, na drodze prowadzącej do Radomyśla Wielkiego zatrzymali pojazd, który wyjechał z posesji, gdzie miał mieszkać poszukiwany. Funkcjonariusze legitymując osoby przebywające w pojeździe byli pewni, że rozmawiają z poszukiwanym, ten jednak nadal próbował przekonywać policjantów, że to nie on, podając dane swojego brata.

Finalnie mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie ponad roczną karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

Inf.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/109544,Poszukiwany-listem-gonczym-probowal-zwiesc-policjantow.html

Sprawdź również

Interpelacja w sprawie horrendalnie wysokich cen nawozów sztucznych w Polsce

Interpelacja 38741 Mielec, 30 stycznia 2023 roku Krystyna Skowrońska Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan …