Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Siedmiu kierowców straciło prawo jazdy

Siedmiu kierowców straciło prawo jazdy

Mielec, wtorek, 02-06-2015
 
 

Policjanci z Mielca w ostatnich dniach zatrzymali prawo jazdy siedmiu kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Aż pięciu kierowców straciło uprawnienia do kierowania podczas kontroli drogowych prowadzonych przez policjantów w sobotę na al. Kwiatkowskiego w Mielcu.

Policyjny patrol, który w sobotę prowadził pomiar prędkości na Al. Kwiatkowskiego w Mielcu ujawnił pięciu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 50km/h. W tym miejscu policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania dwóm kobietom i trzem mężczyznom. Rekordzista, 22-letni kierujący BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 63 km, jadąc 113km/h.

W kolejnych dniach policjanci drogówki podczas kontroli drogowej w Czerminie zatrzymali prawo jazdy 33- letniemu kierującemu mercedesem, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 56km. W Padwi Narodowej do kontroli została zatrzymana 62-letnia kobieta jadąca fordem fiestą z prędkością 110km/h.

Wszystkim kierującym policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania, ukarali mandatem lub skierowali wniosek do sądu.

 

Inf. i fot.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-mielec/wydarzenia/

Sprawdź również

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań starszej kobiety

15.07.2020. Kilkudziesięciu policjantów oraz strażaków, a także mieszkańcy i myśliwi poszukiwali wczoraj w nocy 80-letniej …