Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Sprawca kilkunastu kradzieży zatrzymany

Sprawca kilkunastu kradzieży zatrzymany

28 II 2020 r. Policjanci ustalili i zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który dokonał kilkunastu kradzieży w placówkach handlowych na terenie miasta. W ustaleniu wizerunku sprawcy pomógł sklepowy monitoring. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw i złożył wyjaśnienia.

Policjanci wykonujący w tej sprawie czynności zabezpieczyli sklepowe monitoringi. Ustalili, że związek z tymi kradzieżami ma ta sama osoba.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny i go zatrzymali. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Mielca, znany policjantom z wcześniej popełnianych czynów o podobnym charakterze.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży. Część skradzionych przedmiotów udało się odzyskać. Policjanci ustalili, że mężczyzna kradł na własny użytek lub sprzedawał wartościowe przedmioty przypadkowo napotkanym osobom.

Podejrzany przyznał się do przedstawionych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/96727,Sprawca-kilkunastu-kradziezy-zatrzymany.html

Sprawdź również

Spacer po parku

Jak sam przyznaje realizacja projektu mieleckiego Parku Sensorycznego, to po części spełnienie jego własnych tęsknot …