Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Bezpieczeństwo / Wpadki i wypadki / Zaatakował nożem kolegę
nóż zabezpieczony na miejscu zdarzenia przez policjantów

Zaatakował nożem kolegę

01.06.2017. Za uszkodzenie ciała odpowie 66-letni mężczyzna. Podczas libacji alkoholowej mężczyzna ranił nożem w okolice krtani swojego kolegę. Nietrzeźwy sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili mu zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło podczas gdy dwóch mężczyzn spożywało alkohol w mieszkaniu sprawcy. 65-letni mieszkaniec gminy Mielec odwiedził swojego kolegę, wspólnie spożywali alkohol. Podczas spotkania doszło między nimi do nieporozumienia. Gospodarz zaatakował swojego gościa najpierw bijąc go pięściami po twarzy, a następnie chwycił za nóż i zranił ofiarę w okolicy krtani.

Pokrzywdzony mężczyzna został zabrany do szpitala przez załogę karetki pogotowia. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. W mieszkaniu sprawcy policjanci zabezpieczyli nóż, którym podejrzany zadał cios mężczyźnie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzut uszkodzenia ciała 65-latka. Mężczyzna tłumaczył, że zaatakował swojego gościa ponieważ ten domagał się większej ilości alkoholu.

Za uszkodzenie ciała mężczyzny podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Na wniosek Policji, mielecka prokuratura zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/77848,Zaatakowal-nozem-kolege.html

Sprawdź również

Przekroczyli dopuszczalną prędkość, stracili uprawnienia do kierownia

8.01.2024. Pomimo apeli do kierowców o zdjęcie nogi z gazu, szczególnie teraz kiedy mamy szybko …