Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Wpadki i wypadki / Zaatakował nożem kolegę
nóż zabezpieczony na miejscu zdarzenia przez policjantów

Zaatakował nożem kolegę

01.06.2017. Za uszkodzenie ciała odpowie 66-letni mężczyzna. Podczas libacji alkoholowej mężczyzna ranił nożem w okolice krtani swojego kolegę. Nietrzeźwy sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili mu zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło podczas gdy dwóch mężczyzn spożywało alkohol w mieszkaniu sprawcy. 65-letni mieszkaniec gminy Mielec odwiedził swojego kolegę, wspólnie spożywali alkohol. Podczas spotkania doszło między nimi do nieporozumienia. Gospodarz zaatakował swojego gościa najpierw bijąc go pięściami po twarzy, a następnie chwycił za nóż i zranił ofiarę w okolicy krtani.

Pokrzywdzony mężczyzna został zabrany do szpitala przez załogę karetki pogotowia. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. W mieszkaniu sprawcy policjanci zabezpieczyli nóż, którym podejrzany zadał cios mężczyźnie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzut uszkodzenia ciała 65-latka. Mężczyzna tłumaczył, że zaatakował swojego gościa ponieważ ten domagał się większej ilości alkoholu.

Za uszkodzenie ciała mężczyzny podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Na wniosek Policji, mielecka prokuratura zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/77848,Zaatakowal-nozem-kolege.html

Sprawdź również

Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała

04.04.2018. Policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia ciała 28-letniego obywatela Ukrainy, który wczoraj podczas awantury ze swoim …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *