Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Historia i Kultura / Historia i ludzie / Zajęcia integracyjne klas pierwszych

Zajęcia integracyjne klas pierwszych

12 września 2014 r. uczniowie klas pierwszych Technikum Budowlanego spotkali się z wychowawczyniami Aliną Dziurgot i Joanną Balcerzak oraz psychologami szkoły i wspólnie uczestniczyli w zajęciach integracyjnych.

 

Wypowiedzi uczniów:

„Czułem się tu dobrze.”

„Była miła atmosfera.”

„Lepiej poznałem swoich kolegów.”

 

Pani Ewa Ingram prowadziła zajęcia psycho-edukacyjne dla klasy I Ta, a pani Elżbieta Stolle Łogasz z klasą I Tb. Dzięki obecności pań psycholożek zajęcia były poprowadzone profesjonalnie i bardzo podobały się młodzieży, a także, o czym wielokrotnie mówili, przyniosły im wiele pozytywnych wrażeń i korzyści, jak chociażby lepsze poznanie siebie i kolegów.

 

Po zajęciach w grupach młodzież obu klas spotkała się na obiektach MOSiR-u, żeby rozegrać towarzyskie mecze w piłkę nożną i w siatkówkę. Mecz w nogę sędziował pan Jakub Kula, który także zadbał o zapewnienie miejsca na boiskach. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania udali się na posiłek- grillowane kiełbaski, które przygotował pan Tomasz Tułacz, który zorganizował sale, w których prowadzono zajęcia oraz miejsce grillowe i prowiant.  Bardzo dziękujemy.

 

wichz

 

Sprawdź również

W Święto Lotnictwa – kiedyś było tu lotnisko, teraz jest tu działkowisko…

Od kilku lat już piszemy o potrzebie chociażby symbolicznego, upamiętnienia – oznaczenia, pierwszego lotniska w …