Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Bez kategorii / Zakończył się Eliminator AUTOPART Mielec 2018 WYNIKI [127 zdjęć, wideo]

Zakończył się Eliminator AUTOPART Mielec 2018 WYNIKI [127 zdjęć, wideo]

W dniu 24 marca 2018 r. na Górce Cyranowskiej w Mielcu odbyły zawody rowerowe Eliminator AUTOPART Mielec 2018.
Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu byli  organizatorami zawodów rowerowych ELIMINATOR AUTOPART MIELEC, które odbyły się w Mielcu w Parku Leśnym Górka Cyranowska.
Patronem honorowym pierwszego ELIMINATORA był AUTOPART – czołowy polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. AUTOPART zapewnił dla uczestników namiot, w którym można było odpocząć i zregenerować siły. Ponadto, w czasie całej imprezy, firma  odbierała zużyte baterie i wymieniała je na batony energetyczne i inne słodkie upominki, które dodawały energii uczestnikom i kibicom. Zbiórka baterii to efekt współpracy z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych w Mielcu. Specjalne nagroda przewidziane były dla osób, które przyniosły ich najwięcej. Udało się zebrać 72 kg.
To była pierwsza tego typu impreza dla miłośników dwóch kółek w Mielcu. W zawodach bez wpisowego brało udział 52 uczestników z południowo-wschodniej Polski, którzy na specjalnie przygotowanej 2 kilometrowej trasie rywalizowali dwójkami w systemie pucharowym.
Wymagająca crossowa trasa w Parku Leśnym w samym centrum Mielca, liczne zjazdy i podjazdy z pewnością były nie lada wyzwaniem dla śmiałków posiadających rowery górskie.
Rozgrzewkę dla uczestników na rowerkach spinningowych prowadziło Calypso Fitness Club Navigator Paulina Galemba oraz Wojciech Mazurkiewicz. Dodatkową atrakcją tej części zawodów był Spinning Bossmen Cup, polegający na jeździe na czas na spinningach na dystansie 2 km z dodatkowymi nagrodami i pucharami ufundowanymi przez BOSSMEN Fryzjerstwo Piotr Winiarz.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal z programu Do U Sport?, a najlepsi okolicznościowe puchary ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wraz z Partnerami przygotowaliśmy dla wszystkich pakiety startowe, gadżety, posiłek regeneracyjny, wodę, napoje izotoniczne oraz suplementy diety.
Wśród uczestników przyznana została nagroda specjalna za najlepszy czas przejazdu trasy zawodów ufundowana przez Firmę ELEKTROREM. Atrakcją było również losowanie nagrody głównej, a był nią rower górski ufundowany przez Bike Center oraz Northtec Bicycle.
Nagrody wręczali m.in. Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Mielca Pan Fryderyk Kapinos, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu Pan Andrzej Jędrychowski oraz Agnieszka Włoszczyna z AUTOPART Mielec.
Organizatorzy: Studio Wizualne Damian Gąsiewski; Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik; Urząd Miejski w Mielcu, koordynator programu DO U SPORT; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.
Partner Honorowy: AUTOPART Mielec.
Partnerzy: Bike Center Bartek Ćwik; Northtec Bicycle; ELEKTROREM; BOSSMEN Fryzjerstwo Piotr Winiarz; Ergo Hestia Jerzy Wąs; Pizzeria FRATELLI ;
PROJEKT ZDROWIE;  CALYPSO Fitness Club Navigator; Drukarnia MCDESIGN;  Producent Wyrobów Metalowych NIKMET; Fundacja Klub Młodych Liderów; AVETPHARMA
– Hotel ISKIERKA; Lekkoatletyczny Klub Sportowy w Mielcu
Patroni medialni: TVP3 Rzeszów; Radio Leliwa; promocja.mielec.pl; hej.mielec.pl; czyliwiesz.pl; fotopilot.pl; „Wieści Regionalne”; Tygodnik Regionalny „Korso” i korso.pl; Dziennik Nowiny i Nowiny24.pl.

WYNIKI

Wyniki Eliminator
AUTOPART Mielec 2018

Michał Cichoń – Dębica – MTB MOSiR Dukla
Mateusz Niezgoda – Brzeźnica – Chemik Pustków MTB
Mateusz Trela – Sandomierz – Sport Serwis Sandomierz
Janusz Bańka – Mielec – Gardner-Team Mielec

Wyniki Spinning
BOSSMEN CUP

Wojciech Mazurkiewicz – Mielec – Calypso Fitness Club Navigator /Aviators
Jarosław Szczerba – Mielec
Łukasz Dotoń – Kraków – fat-bike.pl

Najlepszy czas przejazdu:
Michał Cichoń – Dębica – MTB MOSiR Dukla 00:04:28
Rower górski wylosował:
Robert Wolak –  Mielec

 

Fot. Włodzimierz Gąsiewski,

wideo: Włodzimierz Gąsiewski, FOTOPILOT.PL

Sprawdź również

Zapraszamy na pokazy konne do Żarówki

W niedzielę, 2 czerwca, w Żarówce miłośnicy koni znów będą mogli podziwiać w akcji te …