Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Zaproszenie na spotkanie z samorządowcami po proteście 25 marca br.

Zaproszenie na spotkanie z samorządowcami po proteście 25 marca br.

W imieniu Marszałka Województwa Podkarpackiego – Władysława Ortyla, Starosty Powiaty Mieleckiego – Zbigniewa Tymuły i pełniącego funkcję Prezydenta Miasta Mielca Fryderyka Kapinosa otrzymaliśmy i udostępniamy następującą informację:

Szanowni Państwo,

w związku z marszem protestacyjnym zaplanowanym na 25 marca chcemy podkreślić, że solidaryzujemy się z jego uczestnikami w walce o jak najlepszą jakość środowiska w Mielcu. Swoją obecnością chcemy przekazać, że bardzo poważnie traktujemy wszystkie zgłaszane przez mieszkańców wnioski i uwagi.

Aby zapewnić jeszcze lepszą komunikację i wymianę obserwacji czy wniosków, wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie z udziałem marszałka Władysława Ortyla, starosty Zbigniewa Tymuły oraz pełniącego funkcje prezydenta Mielca Fryderyka Kapinosa do siedziby Inkubatora Przedsiębiorczości In-Tech1 przy ul. Wojska Polskiego 9. Spotkanie odbędzie się zaraz po zakończeniu marszu protestacyjnego. Będzie okazją do omówienia istotnych tematów związanych z czystością mieleckiego powietrza i działalnością firmy Kronospan.

Sprawdź również

Spektakl „Zgrywusy”

Spektakl „Zgrywusy” w wykonaniu aktorów młodzieżowego Teatru „Magia” dobrze wypadł na scenie Domu Kultury SCK. …