Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Zaproszenie na spotkanie po marszu protestacyjnym – 25 marca

Zaproszenie na spotkanie po marszu protestacyjnym – 25 marca

Szanowni Państwo,

W związku z marszem protestacyjnym zaplanowanym na 25 marca chcemy podkreślić, że solidaryzujemy się z jego uczestnikami w walce o jak najlepszą jakość środowiska w Mielcu. Swoją obecnością chcemy przekazać, że bardzo poważnie traktujemy wszystkie zgłaszane przez mieszkańców wnioski i uwagi.

Aby zapewnić jeszcze lepszą komunikację i wymianę obserwacji czy wniosków wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie z udziałem marszałka Władysława Ortyla, starosty Zbigniewa Tymuły oraz pełniącego funkcje prezydenta Fryderyka Kapinosa do siedziby Inkubatora Przedsiębiorczości In-Tech1 przy ul. Wojska Polskiego 9. Spotkanie odbędzie się zaraz po zakończeniu marszu protestacyjnego. Będzie okazją do omówienia istotnych tematów związanych z czystością mieleckiego powietrza i działalnością firmy Kronospan.

STAROSTWO POWIATOWE W MIELCU

 Biuro Promocji i Informacji

 Monika Piątek

Sprawdź również

Zapraszamy na pokazy konne do Żarówki

W niedzielę, 2 czerwca, w Żarówce miłośnicy koni znów będą mogli podziwiać w akcji te …