Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Zapraszamy na pokazy konne do Żarówki

Zapraszamy na pokazy konne do Żarówki

W niedzielę, 2 czerwca, w Żarówce miłośnicy koni znów będą mogli podziwiać w akcji te piękne zwierzęta podczas 15. Parady Konnej.

Jak co roku Parada Konna odbędzie się na terenach rekreacyjnych za szkołą podstawową. Rozpocznie się już o godz. 12.30. oceną płytową w ramach czempionatu hodowlanego klaczy rasy śląskiej. Godzinę później będzie miał miejsce przejazd przez Żarówkę zaprzęgów oraz motocyklistów z grupy MotoLewart. Oficjalne otwarcie Parady Konnej i prezentację zaprzęgów zaplanowano na godz. 14.00. Po niej z minikoncertem wystąpi Kapela Żarowianie i wręczone zostaną nagrody w ramach czempionatu hodowlanego. Podczas tegorocznej imprezy odbędą się także sportowe konkursy powożenia zaprzęgami jedno- i dwukonnymi, pokazy Stowarzyszenia Kawalerii Konnej w Dobryninie im.5 Pułku Strzelców Konnych oraz konkurs zaprzęgów tradycyjnych. Na godz. 18.00 zaplanowano zabawę taneczną. Ponadto podczas wydarzenia nie zabraknie stoisk z gastronomią, dmuchanego placu zabaw oraz stoisk z akcesoriami końskimi.

Patronat honorowy nad imprezą sprawuje: Burmistrz Radomyśla Wielkiego i Starosta Powiatu Mieleckiego, zaś medialny: Korso, Goniec Radomyski, Wieści Regionalne, hej.mielec.pl, wcj.24.pl, promocja.mielec.pl, Radio Leliwa.

Krzysztof Babiarz

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim

p r o m o c j a :

Nepomuki w dolinie Wisły i Wisłoki

Ikony pisane na ślub, chrzest, urodziny, imieniny i inne okazje

Sprawdź również

Uwaga na niedźwiedzie!

11.06.2024. Myśliwi z Podgórskiego Koła Łowieckiego w Tarnowie, przekazali mieleckiej Policji zdjęcia z fotopułapek, na …