Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Zmiany w sztabie PGE FKS Stal Mielec

Zmiany w sztabie PGE FKS Stal Mielec

Daniel Wojtasz, Grzegorz Żmija i Damian Skiba dołączyli do sztabu trenerskiego pierwszoligowej drużyny piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec.

Trenerzy Bogusław Wyparło i Maciej Serafiński, którzy pracowali z zespołem seniorów mieleckiej Stali w minionych latach, zdecydowali zaangażować się z pełną uwagą w rozwój Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec, wiąże się to naturalnie z zakończeniem aktywności w sztabie pierwszoligowej drużyny.

Do sztabu trenera Artura Skowronka dołączyło dzisiaj trzech trenerów. Nowym asystentem został Daniel Wojtasz. Jako asystent i analityk pracował już w Zagłębiu Sosnowiec, Stomilu Olsztyn, Odrze Opole oraz seniorskiej reprezentacji Polski kobiet. Ma 37 lat.

Nowym asystentem został także Damian Skiba – wychowanek i wieloletni piłkarz Stali Mielec, przy Solskiego 1 rozpoczął także pracę trenerską, ostatnio prowadził zespół U17 w Centralnej Lidze Juniorów. W nowym sezonie będzie także prowadził zespół rezerw i pracował z juniorami starszymi. Ma 30 lat.

Trenerem bramkarzy PGE FKS Stal Mielec został Grzegorz Żmija. Jako zawodnik występował między innymi w Polonii Bytom, w której zagrał też na boiskach ekstraklasy. Szkolił golkiperów między innymi w Pogoni Szczecin, MKS-ie Kluczbork, Podbeskidziu Bielsko-Biała, Kotwicy Kołobrzeg i Wigrach Suwałki. Ma 47 lat.

 

FKS Stal Mielec

Sprawdź również

„Droga do Łopienki” i „Akatyst Łopieński” w miesięczniku „Nasz Dom Rzeszów”

W kwietniowym numerze nr 4(186) z 2021 r. Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego „Nasz Dom Rzeszów” ukazała się …