Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Mecze i imprezy / “BIAŁO-NIEBIESKA Dobra Drużyna PZU”. Turniej piłkarski dla dzieci już w najbliższą sobotę

“BIAŁO-NIEBIESKA Dobra Drużyna PZU”. Turniej piłkarski dla dzieci już w najbliższą sobotę

Już w najbliższą sobotę (2 października) w ośrodku Rado w Woli Chorzelowskiej odbędzie się turniej piłkarski “BIAŁO-NIEBIESKA Dobra Drużyna PZU”. W turnieju wezmą udział drużyny z czterech województw, a w ich składach będą występować dzieci z roczników 2009 i 2011.

W Woli Chorzelowskiej szykują się wielkie, sportowe emocje. Do turnieju zostało zgłoszonych łącznie 16 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych. W roczniku 2009 rywalizować będą drużyny: PGE FKS Stal Mielec, Glinik Gorlice, Czarni Pliszczyn, Stal Łańcut, Resovia, Wisan Skopanie, PGE FKS Stal II Mielec, Ziomki Rzeszów. Losowanie grup odbędzie się o godzinie 9:30, a dziesięć minut później wystartuje już sam turniej.

O podobnej godzinie rozpocznie się rywalizacja zawodników z rocznika 2011. Tutaj grać będą drużyny: PGE FKS Stal Mielec, Resovia (Dobra drużyna PZU), AP Wierzchosławice, Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec, Unia Tarnów, Bruk-Bet Teramlica Nieciecza, DAP Kielce oraz dziewczęca drużyna Stal Mielec GIRLS!

Nie ma więc wątpliwości, że podczas turnieju “BIAŁO-NIEBIESKA Dobra Drużyna PZU” sportowych emocji na pewno nie zabraknie. Początek (losowanie grup) już o godzinie 9:30 w ośrodku RADO w Woli Chorzelowskiej.

– Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe puchary Dobrej Drużyny PZU, a zawodnicy medale. Z każdej drużyny zostanie wybrany najlepszy zawodnik, który otrzyma nagrody indywidualne MVP – informuje koordynator Akademii PGE FKS Stal Mielec, Marcin Gancarczyk.

Program Dobra Drużyna PZU oficjalnie wystartował 15 czerwca 2021 r. Ma charakter powszechny, jest otwarty dla wszystkich, zwłaszcza małych sportowców z niepełnosprawnościami, oraz na wszystkie dyscypliny sportu. Wierzymy, że aktywność sportowa poprawi kondycję najmłodszych, wzmocni ich odporność na różne schorzenia cywilizacyjne, ale też rozwinie w nich zdrową ambicję, opartą na cierpliwej, systematycznej pracy własnej i szacunku do innych zgodnie z duchem fair play. Szczegóły i zasady uczestnictwa w Dobrej Drużynie PZU znajdują się na stronie internetowej programu https://dobradruzynapzu.pl/.

Sprawdź również

Finisaż odwołany

Z przykrością informujemy, że finisaż wystawy prac Stanisława Szęszoła jest odwołany ze względu na problemy …