Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Dwóch mężczyzn odpowie za pobicie

Dwóch mężczyzn odpowie za pobicie

3.09.2019. Policjanci zatrzymali sprawców pobicia, tuż po dokonanym przestępstwie. Napastnicy pobili 18 i 19-latka, używając przy tym pałki teleskopowej oraz gazu pieprzowego. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Obaj przyznali się do winy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około północy, na ulicy Kosmonautów w Mielcu. Jak ustalili policjanci, dwie kilkuosobowe grupy osób znajdujących się w samochodach, podczas wyprzedzania gestykulowały do siebie, pokazując sobie wulgarne gesty. Kierowcy zaparkowali swoje pojazdy obok siebie i wtedy doszło między nimi i pasażerami do utarczki słownej.

Podczas awantury dwóch mężczyzn z jednego pojazdu, przy użyciu pałki teleskopowej i gazu pieprzowego, pobiło dwóch pasażerów z drugiego pojazdu. W wyniku pobicia jeden z pokrzywdzonych, 19-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa został ranny.

Policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie, ustalili kto mógł być sprawcą pobicia. Już po chwili funkcjonariusze posługując się rysopisem napastników, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 20 lat. Podejrzani zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Kolejno po przesłuchaniu świadków policjanci, na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili sprawcom zarzut pobicia. Obaj mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli obszerne wyjaśnienia.

W sprawie prowadzone są dalsze czynności. Za pobicie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Inf. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/93500,Dwoch-mezczyzn-odpowie-za-pobicie.html

 

Sprawdź również

Spacer po parku

Jak sam przyznaje realizacja projektu mieleckiego Parku Sensorycznego, to po części spełnienie jego własnych tęsknot …