Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Ferie z SCK trwają…

Ferie z SCK trwają…

Dzieci na feriach nie miały prawa się nudzić, chyba że na własne życzenie. My zrobiliśmy wszystko, żeby miały sporo opcji do wyboru, jeśli chodzi o zajęcia w czasie wolnym.

Dzisiejszy spektakl „Teatru Piaskowa Magia” na podstawie książki „Mały książę” Antoine de Saint-Exupéry znalazł wielu fanów wśród mieleckiej publiczności, ale dużym zainteresowaniem w ciągu tygodnia cieszyło się także pilotowanie samolotem na symulatorze lotu, warsztaty plastyczne połączone ze zwiedzaniem wystawy w Galerii ESCEK, zajęcia teatralne, taneczne i warsztaty „małej architektury”.

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy i tak też będzie tym razem. Przed nami finał zajęć dla dzieci, czyli bal karnawałowy, który już jutro, 9 lutego, a w sobotę od godz. 17 impreza dla młodzieży – Impro Jam Session dozwolone do lat 20. Zapraszamy!

p r o m o c j a :

Ikony pisane na ślub, chrzest, urodziny, imieniny i inne okazje

Poszukaj w szafach, na strychu i w piwnicy!!!

Sprawdź również

Spektakl „Zgrywusy”

Spektakl „Zgrywusy” w wykonaniu aktorów młodzieżowego Teatru „Magia” dobrze wypadł na scenie Domu Kultury SCK. …