Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / AWP poleca / IV Bieg Niepodległości odbył się w Mielcu na Górce Cyranowskiej

IV Bieg Niepodległości odbył się w Mielcu na Górce Cyranowskiej

W dniu 14 listopada 2021 r. odbyło si aktywne świętowanie Dnia Niepodległości, w postaci Biegu Niepodległości, który jako impreza towarzysząca odbył się po raz czwarty w Mielcu.
Patronat honorowy nad biegiem objęli Prezydent Miasta Mielec Jacek Wiśniewski oraz Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.
Patronat główny nad biegiem objął Skup złomu „NC METAL”, który od początku działalności aktywnie się rozwija, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, sukcesywnie poszerza ofertę. Współpracuje z największymi odbiorcami złomu w Polsce. Gwarantuje najwyższy poziom i konkurencyjność cen!
Organizatorami wydarzenia było Miasto Mielec, Powiat Mielecki, Studio Wizualne oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.
Start biegu zaplanowano na godz. 13:30, a trasa biegu będzie liczyła 6 km. Dla uczestników przygotowano zostaną pakiety startowe, flagi i okolicznościowa oprawa.
Na mecie każdy, kto ukończył bieg, otrzymał wyjątkowy medal, przygotowany specjalnie na tą okazję. Uczestnicy mogli liczyć na profesjonalny elektroniczny pomiar czasu oraz ciepły posiłek regeneracyjny.
Sport to zdrowie, jednak aktywność fizyczna może obciążać układ żylny. Poznaj linię produktów JOBST Sport, które wspierają prawidłowe krążenie krwi w nogach i zostały zaprojektowane specjalnie dla osób aktywnych! JOBST to medyczne produkty uciskowe, wykorzystujące bezpieczną i skuteczną metodę kompresjoterapii w profilaktyce i leczeniu problemów żylnych. JOBST była sponsorem nagród w tegorocznym Biegu Niepodległości – pierwsza trójka kobiet i mężczyzn otrzymała podkolanówki JOBST SPORT! 😊 Dowiedz się więcej o JOBST i zapobieganiu niewydolności żylnej, zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/sw.damiangasiewski/?ref=page_internal
Foto, wideo: Włodzimierz Gąsiewski

 

Sprawdź również

Można składać wnioski na dofinansowanie zadań z zakresu polityki społecznej

Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął dwie uchwały, dzięki którym Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie może …