Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Kolejne laury dla Gali

Kolejne laury dla Gali

4 listopada w Łańcucie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w tańcu towarzyskim dla par i solistów z Podkarpacia. Szkoła Tańca Gala Mielec, nad którą patronat sprawuje Samorządowym Centrum Kultury, zakończyła sukcesem rywalizację taneczną podczas tych mistrzostw.

Na parkiecie rywalizowali tancerze z klubów tańca z Rzeszowa, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Przemyśla, Krosna i Mielca. Dużą niespodziankę sprawili w tym roku tancerze Szkoły Tańca Gala Mielec,zajmując czołowe miejsca na podium i jednocześnie stając się mistrzami bądź wicemistrzami okręgu podkarpackiego w sportowym tańcu towarzyskim.

I tak Alicja Potoczna i Gabriel Krakowski zdobyli podwójny tytuł Mistrzów Okręgu, wygrywając w kategorii 12-13 lat w stylu standardowym i latynoamerykańskim.

Mistrzynią Okręgu Podkarpackiego w kategorii 12-13 (Junior 1) w stylu latynoamerykańskim solo została Joanna Łapa.

Mateusz Kuc i Pola Adamarek zdobyli tytuł Mistrzów Okręgu Podkarpackiego w kategorii 10-11 lat w kombinacji 8 tańców.

Weronika Wielgosińska została Mistrzynią Okręgu Podkarpackiego w kategorii 10-11 lat w kombinacji 8 tańców solo.

Para Błażej Gracz i Kamila Antoń wywalczyli II lokatę i zostali Wicemistrzami Okręgu Podkarpackiego w kategorii 12-13 lat w stylu Latynoamerykańskim.

Nikola Miller zajęła II miejsce i została Wicemistrzynią Okręgu Podkarpackiego w kategorii 12-13 lat w stylu standardowym solo.

Oliwier Wcisło i Beata Serafin zajęli II miejsce i zostali Wicemistrzami Okręgu Podkarpackiego w kategorii 10-11 lat w kombinacji 8 tańców.

Gabriela Paluch zajęła III miejsce i została II Wicemistrzynią Okręgu Podkarpackiego w kategorii 12-13 lat w stylu standardowym solo.

Magdalena Łapa zajęła III miejsce i została II Wicemistrzynią Okręgu Podkarpackiego w kategorii 14-15 lat w stylu standardowym solo. Tę samą pozycję osiągnęła w stylu latynoamerykański solo.

Jakub Koźbiel i Klara Serafin zajęli 3 miejsce i zostali II Wicemistrzami Okręgu Podkarpackiego w kategorii 8-9 lat w kombinacji 6tańców.