Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Historia i Kultura / Życie kulturalne / „Kolorowy dzieci świat” – Festyn dziecięcy w Chorzelowie

„Kolorowy dzieci świat” – Festyn dziecięcy w Chorzelowie

W piękną słoneczną niedzielę 28 maja 2017 na stadionie sportowym w Chorzelowie odbył się festyn dziecięcy ph. „Kolorowy dzieci świat”.

Podczas festynu zaprezentowały się dzieci z ZS  od przedszkolaków  z występem wokalno – muzycznym   pt.„Kwoka”, poprzez klasy I-III z „Małpą w  kąpieli i układem „Sofia”, po uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej  i uczniów Gimnazjum, którzy prezentowali piosenki, układy taneczne, pokazy stepu i tance integracyjne.  Wystąpiły także grupy taneczne pracujące w Ośrodku Kultury w Chorzelowie-ZPiT „ Chorzelowiacy” i KTT„Takt” oraz Zespoły „Rytm” i „Iskierki” z Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej.  Nie zabrakło konkursów i zabaw  z  nagrodami dla dzieciaków  i wiele , wiele atrakcji.  Na scenie i wśród widowni  pojawili się także klauni, którzy robili olbrzymie bańki mydlane, kręcili z balonów zwierzątka

i różne inne postaci a na scenie pokazywali żonglerkę i sztuczki magiczne. Dodatkowymi atrakcjami były : zajęcia ruchowe prowadzone przez instruktorów klubu fitness Calypso, punkt Mieleckich Szczypiornistów,   pokazy Mieleckiego Towarzystwa Rakietowego, wystawa Kanarków i Ptaków Egzotycznych,  stoisko Wyższej Szkoły Zarządzania w Mielcu, punkt gabinetu dietetycznego Bonne Sante w Mielcu, stoisko z zabawkami, bransoletkami i  ozdobami, pokaz sprzętu strażackiego OSP Chorzelów, loteria fantowa na cel charytatywny „ Coś z niczego”, pokaz karate,  darmowe zjeżdżalnie pneumatyczne, malowanie twarzy i oczywiście  słodkości-  wata cukrowa i lody. Na zakończenie festynu wystąpił zespołu „Rewolucja”

Festyn Zorganizowany został przez Zespół Szkół w Chorzelowie,  Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie oraz Radę Rodziców przy ZS w Chorzelowie.

B. Telega

 

Sprawdź również

Letnia Akademia Artystyczna wystartowała z przytupem

Spora grupa dzieci i młodzieży wzięła udział 3 czerwca w zajęciach wokalnych, tanecznych, plastycznych i …