Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Sport zdrowie / Zdrowie i uroda / Mamy złoto i brąz Mistrzostw Polski

Mamy złoto i brąz Mistrzostw Polski

Wiktoria Raś (na zdjęciu) zdobyła złoty, a Julia Mądra brązowy medal Mistrzostwa Polski Młodzików (rocznik 1999-2000) w lekkiej atletyce. Obie reprezentują barwy LKS Stal Mielec.

Mistrzostwa odbyły się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Z siódemki zawodników Stali Mielec, która uzyskała prawo startu, najlepiej wypadła Wiktoria Raś (ur. 2000), uczennica gimnazjum w Padwi Narodowej, która wywalczyła złoty medal w chodzie na 3000 metrów uzyskując czas15:35.60. Jej rówieśniczka, Julia Mądra z gimnazjum w Woli Mieleckiej, zajęła trzecie miejsce na tym samym dystansie (15:42.22). Dodajmy, że Wiktoria i Julia były kandydatkami do medali, bowiem na listach rankingowych zajmowały odpowiednio pierwszą i drugą lokatę. Obydwie zawodniczki są podopiecznymi Marzeny Kulig.

Sprawdź również

Skaner naczyń krwionośnych – taki sprzęt w karetce tylko w Podkarpackiej Stacji?

Teraz nie ma dla nas trudnych wkłuć!  – mówią ratownicy Wygrana w I Opolskich Regionalnych Mistrzostwach …