Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Region / Ludzie i polityka / Nasza aukcja charytatywna – Akwarela S. Maniaka. wylicytowana na WOŚP w 1995 r.

Nasza aukcja charytatywna – Akwarela S. Maniaka. wylicytowana na WOŚP w 1995 r.

Agencja Wydawnicza „Promocja” Antykwariat Galeria Studio Mielecjana Galicjana dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Akwarela S. Maniaka z 1992 r.. wylicytowana na WOŚP w 1995 r. W drewnianej ramce 34×48 cm. za szkłem. Sygnowana i podpisana oraz opisana na odwrocie.

Zapraszamy do licytacji wsparcia potrzebujących: http://charytatywni.allegro.pl/akwarela-s-maniaka-wylicytowana-na-wosp-w-1995-r-i4059136

Sprawdź również

Spektakl „Zgrywusy”