Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Nocny koncert muzyki filmowej

Nocny koncert muzyki filmowej

Piękny koncert wypełniony muzyką filmową ofiarowała mieleckiej publiczności Joanna Aleksandrowicz w piątkowy wieczór, 25 lipca. Przeboje z filmów w plenerze przyciągnęła uwagę sporej publiczności, która bardzo ciepło przyjęła występ wokalistki, której towarzyszył kwartet smyczkowy i pianista Marcin Jagiełło.

Zapowiedzi ulewnych deszczy i burz przysporzyły organizatorom sporo emocji. Do końca nie było pewne, czy koncert będzie mógł się odbyć w parku za Domem Kultury, czy też trzeba będzie go przenieść do wnętrza. Ostatecznie koncert pt. „Od nocy do nocy” udało się przeprowadzić w plenerze, czyli w okolicznościach, które publiczność ceni sobie najbardziej. Urokliwy, wieczorny nastrój stworzyła nie tylko aktorka Joanna Aleksandrowicz wraz z muzykami, lecz także wspaniały repertuar, czyli muzyka filmowa polskiej i światowej kinematografii. Dyskretne światła stanowiły dopełnienie i nadały magicznego wymiaru temu upalnemu, letniemu wieczorowi z muzyką na żywo.

Publiczność stawiła się w komplecie, wielu mielczan musiało zadowolić się oglądaniem koncertu spoza wyznaczonego dla publiczności miejsca, ponieważ miejsc siedzących szybko zabrakło.

Organizator, Dom Kultury SCK, projektem „Od nocy do nocy” zainaugurował działalność koncertową przy udziale publiczności po długich miesiącach zamrożenia aktywności kulturalnej z powodu epidemii Covid-19.

Małgorzata Rojkowicz

Fot. Grzegorz Misiejuk

 

r e k l a m a :

 

Sprawdź również

Można składać wnioski na dofinansowanie zadań z zakresu polityki społecznej

Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął dwie uchwały, dzięki którym Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie może …