Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Pijany kierowca bmw uderzył w drzewo

Pijany kierowca bmw uderzył w drzewo

17.08.2020 r. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Zaborczu. 38-letni kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Zarówno kierowca, jak i pasażer nie odnieśli poważnych obrażeń. Kierowca miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 12 w Zaborczu na drodze prowadzącej od Kiełkowa w stronę Wylowa. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący opuścił pojazd o własnych siłach, natomiast pasażer został uwięziony w samochodzie. Zarówno pasażerowi, jak i kierującemu pierwszej pomocy udzielili strażacy.

Policjanci ustalili, że 38-latek kierujący bmw miał 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 38-latek odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania.

Inf. i fot. https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/99348,Pijany-kierowca-bmw-uderzyl-w-drzewo.html

Sprawdź również

Będzie nowy odbiorca odpadów

Firma FCC Tarnobrzeg sp. z o. o. złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na odbiór i …