Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Bez kategorii / Odbył się 4. Bieg Hetmana na Bulwarach Gryfitów Mieleckich

Odbył się 4. Bieg Hetmana na Bulwarach Gryfitów Mieleckich

Było ciężko! Gratulujemy wszystkim uczestnikom, to nie był zwykły bieg! Ale taka jest formuła Biegu Hetmana. Zawsze dbamy o Wasze bezpieczeństwo. Ratownictwo Medyczne Jarosław Marczewski 🚑 jest z nami na każdych zawodach, jeden z uczestników takiej pomocy potrzebował na trasie wczoraj. Dzięki uczestnikom biegu udało się szybko zareagować! Życzymy mu powrotu do zdrowia ❤️

Podobnie jak w ubiegłych latach trasa liczyła 5 km i poprowadzona została mieleckimi bulwarami. Na stałe zagościł u nas elektroniczny pomiar czasu od Timekeeper, a na mecie tradycyjnie czekały na uczestników okolicznościowe medale. Wszystko w militarnej scenerii na terenach zielonych przy ul. Rzecznej.

Współorganizatorami biegu byli Klub Historyczny „Prawda i Pamięć” oraz Zmotoryzowana GRH im.gen.Stanisława Maczka. Dziekuję Adam Gryczman i jego ekipie za pomoc na każdym etapie i pokaz wojskowych samochodów w czasie biegu 💪

Patronat Honorowy nad biegiem objęli, Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos oraz mielecki radny Jakub Cena – pomysłodawca biegu! Zadbali m.in. o medale, puchary i drewniane patery, które wręczaliśmy Wam na mecie i w czasie dekoracji.

Głównymi partnerami biegu byli Gardner Aerospace Mielec Damian Kasza , Euro-Eko Sp. z o.o. Dariusz Stefanowicz oraz Basco 2 Andrzej Nawrot Kuba Nawrot i Paweł Nawrot!

Cała otoczka biegu, przygotowanie techniczne itp. to tradycyjnie zasługa naszych stałych Partnerów: MCDESIGN Agencja reklamowa Mariusz Chmielowiec Patrycja Cygnowska, Gugalika.pl Agnieszka Chmielowiec, Kibice Razem Stal Mielec trochę zadymiliśmy , ERGO Hestia Agent Jerzy Wąs, Bike Center – Rowery, Narty, Serwis Bartek Ćwik i jego niebieski samochód, Producent Suplementów Diety AvetPharma GROKAMgbl Ola Nykiel, Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie Mielec Agata Anuszewska przy takiej pogodzie woda zeszła do zera, Extreme Fitness Mielec Targowa Mariusz Kosior, Olimp Spoer Nutricion, Producent Wyrobów Metalowych Nikmet Grzegorz Nikodem Natalia Wróbel-Nikodem.

Trasę obstawiał Hufiec ZHP Mielec Wiktoria Bryk Asia Paszkowska Gabrysia Woszewska Karolina Perłowska – Bartek Maryniak! Pilotem trasy był Wojciech Klimczak 🚴.

Było gorąco, a nas bardzo wspiera Straż KSRG Jaślany 🚒 Marek Marko i jego team, troche Was zmoczyliśmy na starcie 💦🌧

Za pomoc organizacyjną dziękuję również PGE Oddział Mielec ⚡️

Posiłek regeneracyjny z kuchni polowej przygotował Dom Dziecka Skopanie, a w biegu tradycyjnie wystartował Damian Szwagierczak ze swoimi podopiecznymi ❤️

Nagrodę rzeczową ufundował Sklep z elektronarzędziami

Zawody poprowadził Tomasz Łępa Radio Leliwa 🎤

Obsługa zawodów, moje córki Inga Gąsiewska, Alicja ❤️ Mateusz Dymek dosłownie był pierwszy od rana i ostatni wrócił do domu, 15 godzin na nogach i start w zawodach SZACUN 💪 Justyna Wąs Klimczak niezastąpiona Agnieszka Gąsiewska Kacper i cała moja rodzina na biegu ❤️ Wogóle ten bieg ma coś w sobie co sporadycznie się zdarza, była ogromna ilość kibiców – to cieszy bardzo!

Media! Są z nami zawsze, ogromna ilość informacji, zapowiedzi – relacje, które już się pojawiają m.in. promocja.mielec.pl, Wieści Regionalne Włodek Gąsiewski, Hej Mielec Przemek Cynkier, W Cieniu Jupiterów Grzegorz Maj, Korso Mieleckie Krzysztof Radoń KuBa Zegarliński Szymon Burek, dron Marek Pytko.

FB ma limity do oznaczania osób, ale wszystkim innym którzy dołożyli trochę siebie do tego biegu DZIĘKUJĘ! Oczywiście za rok będzie 5. edycja i również nie będzie łatwo!

Wyniki pierwsze 10 miejsc open:
1. Paweł DULIK Sarnów LKS Stal Mielec 20:44;
2. Monika WĘGRZYN Komorów Buff Team Poland 21:01;
3. Jarosław STRYCHARZ Wadowice Górne Meritum 21:06;
4. Rafał BRONHARD Głogów Młp. TKKF Sokół/Perfect Runner Team 21:14;
5. Anna JASIAK Wola Rzędzińska 22:30;
6. Tomasz ŻOŁNIERZ Przemyśl 23:20;
7. Kamil BĄK Huta Krzeszowska Wataha 23:43;
8. Rafał MUCIEK Padew Narodowa Państwowa Straż Pożarna 23:56;
9. Piotr BRZYSKI Stalowa Wola 24:05;
10. Jacek TARASEK Mielec 24:17.
Więcej wyników na stronie: https://timekeeper.pl/wyniki/

Damian Gąsiewski Studio Wizualne

Do informacji załączamy fotoreportaż 160 zdjęć fot. Włodzimierz Gąsiewski:

Sprawdź również

„Droga do Łopienki” i „Akatyst Łopieński” w miesięczniku „Nasz Dom Rzeszów”

W kwietniowym numerze nr 4(186) z 2021 r. Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego „Nasz Dom Rzeszów” ukazała się …