Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała

Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała

04.04.2018. Policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia ciała 28-letniego obywatela Ukrainy, który wczoraj podczas awantury ze swoim rodakiem został pchnięty nożem w plecy. Pokrzywdzony został przetransportowany do mieleckiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj około godziny 20.30 dyżurny Policji odebrał zgłoszenie o awanturze w jednym z domów na osiedlu Dziubków w Mielcu. Jak przekazał zgłaszający, jeden z uczestników zajścia miał zostać pchnięty nożem w plecy. Na miejscu policjanci ustalili, że między dwoma obywatelami Ukrainy doszło do nieporozumienia, podczas którego 41-letni mężczyzna ugodził nożem 28-latka. Obaj wcześniej pili razem alkohol. 28-letni mężczyzna został przetransportowany do mieleckiego szpitala przez załogę karetki pogotowia.

Pod wskazanym adresem funkcjonariusze wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną i przesłuchali świadków. Podczas oględzin miejsca zdarzenia policjanci zabezpieczyli nóż, którym mógł posłużyć się sprawca uszkodzenia ciała. Mężczyzna przed przybyciem Policji schował nóż w szufladzie toaletki w łazience.

Podejrzewany o uszkodzenie ciała 41-laek został zatrzymany w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie. Zebrany dotychczas materiał dowodowy przyczyni się do ustalenia okoliczności tego zdarzenia. W sprawie trwają dalsze czynności.

Inf. i fot. http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/84087,Policjanci-zatrzymali-sprawce-uszkodzenia-ciala.html

Sprawdź również

Są pieniądze na izbę pamięci

Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim pozyskał 1,6 mln zł na przebudowę budynku byłej rzeźni w …