Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Spotkanie z mielecką pisarką

Spotkanie z mielecką pisarką

Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu przygotowała dla miłośników literatury spotkanie z Mają Drozd i promocję jej najnowszej książki „Zwykła historia”. Spotkanie, które odbędzie sięw niedzielę, 11 lutego, o godz. 17 poprowadzi pisarka Karolina Winiarska.

Maja Drozd to pseudonim, pod którym ukrywa się pisarka pochodząca i mieszkająca w Mielcu. Premiera jej pierwszej książki „Pomiędzy kłamstwami” miała miejsce w ubiegłym roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu.

Tym razem zapraszamy na spotkanie i promocję najnowszej książki „Zwykła historia” – opowieści o pokonywaniu własnych słabości, namiętnej i pięknej miłości.

Ona, Iga – dojrzała kobieta, matka, dziennikarka, Kuba – młody, utalentowany siatkarz. Na pozór więcej ich dzieli, niż łączy. A jednak od momentu, kiedy spotykają się w celu przeprowadzenia wywiadu, ich życie zmienia się diametralnie.

Książka czaruje i uwodzi czytelnika od pierwszych stron i pozostaje z nim na długo po odłożeniu lektury.

Spotkanie poprowadzi, Karolina Winiarska,pisarka, właścicielka Wydawnictwa Diamenty, nauczycielka i dziennikarka z Rzeszowa.

Zapraszamy na spotkanie do Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2 do Sali Audiowizualnej.
Małgorzata Rojkowicz

p r o m o c j a :

Spotkania z ikonami i twórcami

Ikony pisane na ślub, chrzest, urodziny, imieniny i inne okazje

Sprawdź również

Spektakl „Zgrywusy”

Spektakl „Zgrywusy” w wykonaniu aktorów młodzieżowego Teatru „Magia” dobrze wypadł na scenie Domu Kultury SCK. …