Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / „Taneczny karnawał” za nami

„Taneczny karnawał” za nami

15 lutego w sali widowiskowej DK wystąpiły zespoły taneczne na co dzień trenowane przez instruktorki i instruktorów Domu Kultury SCK. Uzupełnieniem tanecznych popisów był występ Grupy Wokalnej „Kameleon”, która od lat młodością, świeżością i bezpretensjonalności cieszy się sympatią mieleckiej publiczności.

Taneczny karnawał nowocześnie, towarzysko i na ludowo

W środowe popołudnie i wieczór podczas dwóch koncertów widownia pękała w szwach, a dzieci i młodzież dawały z siebie wszystko, aby zaprezentować się jak najlepiej przed swoimi rodzicami, rodzeństwem, dziadkami i kolegami.

Podczas pierwszego koncertu wystąpiły zespoły: Grupa Tańca „Beznazwy” pod kierownictwem Joanny Lonczak, Zespół Tańca Nowoczesnego „Flamingi” pod kierownictwem Anny Leszkiewicz, Teatr Tańca „AleToNic” pod kierownictwem Izabeli Serwan, Grupy Tańca Nowoczesnego „Dance Agents” i „Feel The Beat” pod kierownictwem Gabrieli Jarosz oraz Grupa Wokalna „Kameleon” Jolanty Dudzik.

W wieczornym popisie zaprezentowali się: Dziecięcy Zespół Taneczny „Ziemia Mielecka” pod kierownictwem Alicji Skopińskiej – Parys i Małgorzaty Leśniak, Zespół Pieśni i Tańca „Mali Rzeszowiacy” pod kierownictwem Beaty Sudoł i Mariusza Bożka oraz Szkoła Tańca „Gala” pod kierownictwem Mariusza Sosińskiego. Prawdziwą gratką był występ pary Gabriel Krakowskii Alicja Potocznamistrzów Polski w kombinacji 10tańców towarzyskich w kategorii do lat 12.

Koncert poprowadziła Justyna Pomykała-Berrached, dyrektor Domu Kultury SCK.

Małgorzata Rojkowicz

p r o m o c j a :

„O kwadroludkach i pikselikach wierszo-bajki dla młodszych i starszych dzieci”

Sprawdź również

Spektakl „Zgrywusy”

Spektakl „Zgrywusy” w wykonaniu aktorów młodzieżowego Teatru „Magia” dobrze wypadł na scenie Domu Kultury SCK. …