Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Tragiczny pożar garażu w miejscowości Babicha

Tragiczny pożar garażu w miejscowości Babicha

Wyjaśniane są przyczyny tragicznego pożaru, do którego doszło wczoraj w miejscowości Babicha. Po ugaszeniu ognia, strażacy znaleźli w budynku garażu ciało. Ustalana jest tożsamość ofiary.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 6 w miejscowości Babicha. Dyżurny mieleckiej komendy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, skierował na miejsce policyjny patrol. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pożar wybuchł w drewnianym garażu znajdującym się na prywatnej posesji. Pożarem objąty został cały budynek. Po ukończonej akcji gaśniczej, wewnątrz budynku ujawniono zwłoki.

Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Trwają czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mielcu, mające na celu ustalenie tożsamości ofiary, okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Inf.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/115191,Tragiczny-pozar-garazu-w-miejscowosci-Babicha.html

Zobacz także:

Areszt tymczasowy dla 19-latka

Sprawdź również

„Podkarpackie sięga po Największych!” – Życia mała garść… piosenki Krzysztofa Krawczyka

W ostatnich dniach Dom Kultury w Przecławiu wypełnił się niezwykłymi dźwiękami podczas czwartej edycji cyklu …