Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Areszt tymczasowy dla 19-latka

Areszt tymczasowy dla 19-latka

24.03.2023. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 19-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty. Odpowie za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych oraz umyślne uszkodzenie szyby w oknie budynku Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci, w wyniku prowadzonych czynności, ujawnili w miejscu zamieszkania 19-letniego mieszkańca Mielca, znaczną ilość substancji niedozwolonych.

Jak wynikało z kolejnych ustaleń funkcjonariuszy, mężczyzna ten odpowiedzialny jest również za uszkodzenia szyby w oknie budynku Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Młody mężczyzna rzucił w nią fragmentem kostki brukowej.

Zebraniem pełnego materiału dowodowego w tej sprawie zajęli się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego mieleckiej komendy. Akta sprawy przekazali do Prokuratury Rejonowej w Mielcu. Prokurator przesłuchał 19-latka. W trakcie przesłuchania mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz umyślnego uszkodzenia szyby w oknie budynku mieleckiej komendy. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Mielcu zdecydował, że podejrzany najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Inf. i fot.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/115124,Areszt-tymczasowy-dla-19-latka.html

Zobacz także:

Krzyż w Piątkowcu w miejscu zbrodni postawiony, a teraz podpalony

Sprawdź również

Można składać wnioski na dofinansowanie zadań z zakresu polityki społecznej

Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął dwie uchwały, dzięki którym Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie może …