Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Grid / Uwaga na utrudnienia w poruszaniu się po Górce Cyranowskiej!

Uwaga na utrudnienia w poruszaniu się po Górce Cyranowskiej!

W niedzielę 31 marca br. po raz drugi startuje

Eliminator AUTOPART Mielec 2019 vol. 2


Uwaga na utrudnienia w poruszaniu się po Górce Cyranowskiej!

 

Juz w niedzielę o godz. 9:00 rozpocznie się druga edycja mieleckiego Eliminatora. Start i meta zawodów będą zlokalizowane u podstawy Górki Cyranowskiej, przy skrzyżowaniu ulic Chopina i Kwiatkowskiego. Trasa rowerowa prowadzić będzie alejkami i ścieżkami Parku Leśnego, co wiązać będzie się z utrudnieniami dla odwiedzających to miejsce.

Trasa przejazdu oznaczona będzie specjalnymi taśmami i płotkami, a dodatkowo w newralgicznych miejscach stanie kilkunastu oznakowanych wolontariuszy z mieleckiego Hufca.

Główne alejki Górki Cyranowskiej będą wyłączone z ruchu. Chodnik od strony ul. Kwiatkowskiego na długości Górki również będzie wyłączony z ruchu pieszego. Przejście możliwe będzie drugą stroną ulicy. Na fragmencie wewnętrznej drogi prowadzącej do garaży na Os. Młodego Robotnika będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

Organizatorzy proszą wszystkich wybierających się w tym dniu do parku o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza pilnowania dzieci, aby nie wbiegały na trasę zawodów. Właścicieli psów prosimy o trzymanie czworonogów podczas spaceru na smyczy. Wszystko to dla wspólnego bezpieczeństwa.

Oczywiście organizatorzy zapraszają kibiców na tą niecodzienną imprezę sportową w centrum Mielca. Liczymy, że razem stworzymy niesamowite widowisko.

Organizatorami zawodów rowerowych ELIMINATOR AUTOPART MIELEC 2019 vol. 2 są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.

 

Sprawdź również

Będzie nowy odbiorca odpadów

Firma FCC Tarnobrzeg sp. z o. o. złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na odbiór i …