Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / AWP poleca / Włodzimierz Gąsiewski ,,Art. eco” – wiersze ekologiczne i protest songi (wersja pdf)

Włodzimierz Gąsiewski ,,Art. eco” – wiersze ekologiczne i protest songi (wersja pdf)

Drodzy Czytelnicy. W 2002 r. ukazała się drukowana książka poetycka Włodzimierz Gąsiewskiego pt. ,,Art. eco”. Z biegiem lat wyczerpał się nakład kilkuset egzemplarzy. W związku z tym publikujemy bezpłatną wersję pdf tej publikacji, zwłaszcza że kierowane są do nas zapytania o możliwość uzyskania dostępu do treści tomiku.

Książka w formacie A-5 liczy 104 strony, okładkę zaprojektował Krzysztof Krawiec z Mielca, absolwent Akademii sztuk Pięknych w Poznaniu. Natomiast zamieszczone grafiki/rysunki są autorstwa Małgorzaty Wiech i Mariusza Pawelczyka – mieleckich twórców – plastyków.

Wydanie pdf sygnowane Mielec 2020. W związku z tym obchodzimy okrągły jubileusz 50-lecia pracy twórczej, gdyż pierwsze zamieszczone w tomiku wiersze pochodzą z 1970 r. Wydaje się jednak, że mimo upływu tak długiego czasu ich tematyka jest nadal aktualna, a problemy ekologiczne nadal istnieją. Kiedyś z niszczeniem środowiska naturalnego walczono także przez sztukę. Może warto i dziś wrócić do tej formy zwracania uwagi na problemy ekologiczne.

W niedalekiej przyszłości tomik ,,Art. eco”, poszerzony o nowe utwory, jako drugie wydanie ukaże się w formie książki drukowanej. Póki co autor zaprasza do lektury bezpłatnej wersji elektronicznej pdf, która otwiera się lub ładuje po kliknięciu na zdjęcie okładki

Włodzimierz Gąsiewski

 

Sprawdź również

Zapraszamy na pokazy konne do Żarówki

W niedzielę, 2 czerwca, w Żarówce miłośnicy koni znów będą mogli podziwiać w akcji te …