Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / AWP poleca / Włodzimierz Gąsiewski ,,Art. eco” – wiersze ekologiczne i protest songi (wersja pdf)

Włodzimierz Gąsiewski ,,Art. eco” – wiersze ekologiczne i protest songi (wersja pdf)

Drodzy Czytelnicy. W 2002 r. ukazała się drukowana książka poetycka Włodzimierz Gąsiewskiego pt. ,,Art. eco”. Z biegiem lat wyczerpał się nakład kilkuset egzemplarzy. W związku z tym publikujemy bezpłatną wersję pdf tej publikacji, zwłaszcza że kierowane są do nas zapytania o możliwość uzyskania dostępu do treści tomiku.

Książka w formacie A-5 liczy 104 strony, okładkę zaprojektował Krzysztof Krawiec z Mielca, absolwent Akademii sztuk Pięknych w Poznaniu. Natomiast zamieszczone grafiki/rysunki są autorstwa Małgorzaty Wiech i Mariusza Pawelczyka – mieleckich twórców – plastyków.

Wydanie pdf sygnowane Mielec 2020. W związku z tym obchodzimy okrągły jubileusz 50-lecia pracy twórczej, gdyż pierwsze zamieszczone w tomiku wiersze pochodzą z 1970 r. Wydaje się jednak, że mimo upływu tak długiego czasu ich tematyka jest nadal aktualna, a problemy ekologiczne nadal istnieją. Kiedyś z niszczeniem środowiska naturalnego walczono także przez sztukę. Może warto i dziś wrócić do tej formy zwracania uwagi na problemy ekologiczne.

W niedalekiej przyszłości tomik ,,Art. eco”, poszerzony o nowe utwory, jako drugie wydanie ukaże się w formie książki drukowanej. Póki co autor zaprasza do lektury bezpłatnej wersji elektronicznej pdf, która otwiera się lub ładuje po kliknięciu na zdjęcie okładki

Włodzimierz Gąsiewski

 

Sprawdź również

„Droga do Łopienki” i „Akatyst Łopieński” w miesięczniku „Nasz Dom Rzeszów”

W kwietniowym numerze nr 4(186) z 2021 r. Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego „Nasz Dom Rzeszów” ukazała się …