Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / AWP poleca / 5. Bieg Niepodległości | Miel

5. Bieg Niepodległości | Miel

Zapraszamy do aktywnego świętowania Dnia Niepodległości. Z tej okazji po raz piąty w Mielcu odbędzie Bieg Niepodległości.

Patronat honorowy nad biegiem objęli Prezydent Miasta Mielec Jacek Wiśniewski oraz Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Mielec, Powiat Mielecki, Studio Wizualne oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.

Sponsorem biegu jest Firma NCMETAL.

Sympatyków biegania i kibiców zapraszamy 13 listopada br. W niedzielę na Górkę Cyranowską w Mielcu. Start biegu zaplanowano na godz. 13:30, a trasa biegu będzie liczyć 6 km. Dla uczestników przygotowane zostaną m.in. pakiety startowe, koszulki i okolicznościowa oprawa.

Na mecie każdy, kto ukończy bieg, otrzyma wyjątkowy medal, przygotowany specjalnie na tą okazję. Limit uczestników 200 osób. Uczestnicy mogą liczyć na profesjonalny elektroniczny pomiar czasu oraz ciepły posiłek regeneracyjny.

Warto wpisać to wydarzenie do swojego kalendarza biegowego i razem z nami, w ten wyjątkowy sposób, uczcić doniosłą rocznicę.

Kategoria OPEN
Kategorie wiekowe (1-3 miejsce kobiety i 1-3 miejsce mężczyźni)
K i M ..-20
K i M 21-30
K i M 31-40
K i M 41-50
K i M 51-60
K i M 60+

Oraz kategoria z największą liczbą uczestników z jednej grupy biegowej!

Zapisy i regulamin:
www.studiowizualne.com

Sprawdź również

Dzieci z półkolonii w „Jadernówce”

W ostatnich dniach w Muzeum Historii Fotografii “Jadernówka’’ w Mielcu gościły dzieci z mieleckich półkolonii. …