Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / „Akord z przytupem”

„Akord z przytupem”

„Akord z przytupem” – koncert Chóru Nauczycielskiego „Akord” SCK i ZNP – 26 listopada, godz. 16.30, sala widowiskowa DK SCK.

Współorganizator: Dom Kultury SCK.

Patronat – Urząd Marszałkowski.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

* * *

W koncercie usłyszymy Chór Nauczycielski „Akord” SCK i ZNP pod dyrekcją prof. Grzegorza Oliwy w zaaranżowanych na chór pieśniach ludowych z naszego regionu. Współczesne aranżacje muzyki lasowiackiej stworzył Krzysztof Mroziak, a z chórem wystąpią także soliści: Katarzyna Dudzik, Ewa Siembida-Jachym, Kacper Bator. Instrumentalnie „Akord” wesprą: kwartet smyczkowy Lejdis Quartet oraz trio jazzowe w składzie: Mateusz Ozga – fortepian, Jakub Kozłowski – kontrabas, Oliver Monticolo – perkusja. Gościnnie wystąpią także: Mirosław Dymon – akordeon i Szymon Mikuszewski – klarnet.

Koncert poprowadzi Mariusz Bożek.

Wydarzenie muzyczne zorganizowało Stowarzyszenie Artystyczne „Twórcy Osobliwie Niezależni” T.O.N w partnerstwie z Samorządowym Centrum Kultury.

Małgorzata Rojkowicz

p r o m o c j a :

Ikony pisane na ślub, chrzest, urodziny, imieniny i inne okazje

Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …