Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Tymczasowy areszt dla 34-latka

Tymczasowy areszt dla 34-latka

21.11.2023. Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował areszt tymczasowy wobec 34-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad rodziną. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Końcem ubiegłego tygodnia, mieleccy policjanci interweniowali wobec 34-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął w domu awanturę, w trakcie której groził swojej najbliższej rodzinie.

34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jednocześnie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Decyzją sądu 34-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Zjawisko przemocy domowej jest jednym z podstawowych zagrożeń dla rodziny. Jej sprawca, wykorzystując przewagę siły, działa przeciwko innym domownikom, naruszając ich prawa i dobra osobiste, powodując cierpienie i szkody. Bardzo często świadkami, a także ofiarami przemocy, są dzieci. Dlatego tak ważne jest, aby zgłaszać każdy przypadek przemocy domowej. Pamiętajmy, że każdy ma prawo czuć się bezpiecznie. Nie wstydźmy się szukać pomocy. Zareagujmy nim będzie za późno.

Inf.: http://mielec.policja.gov.pl/rmi/informacje/wydarzenia/122377,Tymczasowy-areszt-dla-34-latka.html

Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …