Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Biblioteka na językach: śladami mowy mieleckiej – spotkanie informacyjne

Biblioteka na językach: śladami mowy mieleckiej – spotkanie informacyjne

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu – Miejska Biblioteka Publiczna uzyskała dofinansowanie z Programu Narodowego Centrum Kultury w ramach konkursu BLISKO z projektem Biblioteka na językach – śladami mowy mieleckiej.Projekt możemy realizować dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Spotkanie informacyjne o naszych planach na jesień 2022 roku oraz na cały rok następny odbędzie się 15 września 2022  – czwartek – o godzinie 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2 w Sali Audiowizualnej – I piętro naszej Biblioteki.

Nasza Biblioteka znalazła się w czołówce – 13. miejsce – beneficjentów Programu z dofinansowaniem przekraczającym 120 tysięcy złotych.Dzięki tej dotacji możemy zaprosić mieszkańców naszego miasta do wspólnych działań, które pozwolą na stworzenie w przestrzeniach mieleckiej Biblioteki miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i kreatywnie spędzi czas, a nawet zrealizuje swój pomysł na działania w Bibliotece.

Zapraszamy na spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych, młodzież, grupy nieformalne – mamy dla was cenne informacje dotyczące zgłaszania na następny rok własnych projektów, które my sfinansujemy z dotacji Narodowego Centrum Kultury.

O szczegółach opowiemy dokładnie podczas spotkania w  dniu 15 września 2022!

Inf. Miejska Biblioteka Publiczna w Mielcu

Autor zaprasza do lektury

Włodek Gąsiewski, Mielec w fotografii ulicznej i słowie 20/21 – Mielec in street photo and the word 20/21

Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …