Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Antykwariat wydawnictwa / Wydawnictwa / Eksplorator Regionalny / ,,Eksplorator Regionalny” – już wkrótce nowa ogólnopolska publikacja wydawana w Mielcu

,,Eksplorator Regionalny” – już wkrótce nowa ogólnopolska publikacja wydawana w Mielcu

okladka gotowa miniaturaJuż wkrótce ukaże się w sprzedaży „Eksplorator Regionalny” – mielecki, podkarpacki, ogólnopolski i globalny, będącą efektem naszego projektu popularno-naukowego pod hasłem ,,Różne narody na Ziemi Mieleckiej i w regionie –  trudne dziedzictwo i wspólne sąsiedztwo na tle historii Europy’’.
W jego ramach zamierzamy przedstawiać wydarzenia historyczne, kulturalne i społeczne, w których splatają się losy Polaków, Niemców, Austriaków, Rosjan, Żydów, Ukraińców i innych narodów w czasach konfliktów i zmagań, ale też  i latach  pokoju i współpracy. Celem projektu, poza przestrogą przed wojną i nienawiścią, jest budowanie dobrych relacji między sąsiadującymi ze sobą narodami i możliwości współpracy.

”Eksplorator Regionalny” powstał już częściowo dzięki współpracy i wymianie informacji Internautów-autorów ba forum naszej grupy społecznościowej na Facebooku noszącej również nazwę ,,Eksplorator Regionalny”, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.

Jednocześnie prezentujemy okładkę książki oraz spis treści. Już wkrótce w ciągu kilkunastu dni będzie ona dostępna także za pośrednictwem naszego SKLEPU INTERNETOWEGO. – Zapraszamy!

Włodzimierz Gąsiewski

Uwaga! Dla wszystkich, którzy poprzez internet zamówią publikację oferujemy książkę w promocyjnej cenie 20 zł/szt. Odbiór na miejscu: Mielec, ul. Jana III Sobieskiego 1/1, pon.-pt. 9-17, sob. 9-13. Wysyłka pocztowa na terenie kraju 8,50 Poczta Polska lub wg taryf innych operatorów. Wysyłka zagraniczna wg taryfy dla konkretnego kraju. Zamówienia można zgłaszać na nasz adres: kontakt@promocja.mielec.pl lub poprzez grupę Facebooka ”Eksplorator Regionalny” Realizacja zamówienia po dokonaniu wpłaty na konto bankowe, które podamy indywidualnie.

Eksplorator regionalny 2016 spis tresci

Eksplorator regionalny 2016 spis tresci2

Sprawdź również

Można składać wnioski na dofinansowanie zadań z zakresu polityki społecznej

Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął dwie uchwały, dzięki którym Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie może …