Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Antykwariat wydawnictwa / Wydawnictwa / Eksplorator Regionalny / ,,Eksplorator Regionalny” – już wkrótce nowa ogólnopolska publikacja wydawana w Mielcu

,,Eksplorator Regionalny” – już wkrótce nowa ogólnopolska publikacja wydawana w Mielcu

okladka gotowa miniaturaJuż wkrótce ukaże się w sprzedaży „Eksplorator Regionalny” – mielecki, podkarpacki, ogólnopolski i globalny, będącą efektem naszego projektu popularno-naukowego pod hasłem ,,Różne narody na Ziemi Mieleckiej i w regionie –  trudne dziedzictwo i wspólne sąsiedztwo na tle historii Europy’’.
W jego ramach zamierzamy przedstawiać wydarzenia historyczne, kulturalne i społeczne, w których splatają się losy Polaków, Niemców, Austriaków, Rosjan, Żydów, Ukraińców i innych narodów w czasach konfliktów i zmagań, ale też  i latach  pokoju i współpracy. Celem projektu, poza przestrogą przed wojną i nienawiścią, jest budowanie dobrych relacji między sąsiadującymi ze sobą narodami i możliwości współpracy.

”Eksplorator Regionalny” powstał już częściowo dzięki współpracy i wymianie informacji Internautów-autorów ba forum naszej grupy społecznościowej na Facebooku noszącej również nazwę ,,Eksplorator Regionalny”, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.

Jednocześnie prezentujemy okładkę książki oraz spis treści. Już wkrótce w ciągu kilkunastu dni będzie ona dostępna także za pośrednictwem naszego SKLEPU INTERNETOWEGO. – Zapraszamy!

Włodzimierz Gąsiewski

Uwaga! Dla wszystkich, którzy poprzez internet zamówią publikację oferujemy książkę w promocyjnej cenie 20 zł/szt. Odbiór na miejscu: Mielec, ul. Jana III Sobieskiego 1/1, pon.-pt. 9-17, sob. 9-13. Wysyłka pocztowa na terenie kraju 8,50 Poczta Polska lub wg taryf innych operatorów. Wysyłka zagraniczna wg taryfy dla konkretnego kraju. Zamówienia można zgłaszać na nasz adres: kontakt@promocja.mielec.pl lub poprzez grupę Facebooka ”Eksplorator Regionalny” Realizacja zamówienia po dokonaniu wpłaty na konto bankowe, które podamy indywidualnie.

Eksplorator regionalny 2016 spis tresci

Eksplorator regionalny 2016 spis tresci2

Sprawdź również

Dzieci z półkolonii w „Jadernówce”

W ostatnich dniach w Muzeum Historii Fotografii “Jadernówka’’ w Mielcu gościły dzieci z mieleckich półkolonii. …