Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / „Już nadchodzą wakacje”

„Już nadchodzą wakacje”

Już w sobotę tanecznie pożegna się z nami, ale tylko na okres wakacji, Dziecięcy Zespół Tańca „Ziemia Mielecka”. Młodzi tancerze na co dzień szlifują swoje umiejętności w Domu Kultury SCK.

Tanecznym krokiem do wakacji

Tradycją zespołów Domu Kultury SCK są koncerty podsumowujące całoroczną pracę, stąd w maju i czerwcu możemy zobaczyć całą serię koncertów-popisów w ich wykonaniu. „Już nadchodzą wakacje” to występ podsumowujący całoroczną pracę Dziecięcego Zespołu Tańca „Ziemia Mielecka”, który prowadzą: Alicja Skopińska-Parys (choreograf) i Małgorzata Leśniak (akompaniator). Serdecznie zapraszamy!

Koncert-popis DZT „Ziemia Mielecka” DK SCK pt. „Już nadchodzą wakacje” – godz. 16, sala widowiskowa Domu Kultury SCK.

Bilety w cenie 12 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

 

Sprawdź również

Efektowna Parada Konna

Cztery konkursy powożenia zaprzęgami, dwa czempionaty hodowlane, widowiskowe pokazy dżygitówki i kadryla to główne atrakcje …