Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / AWP poleca / Konkurs Europejski Lider Jakości – IV EDYCJA

Konkurs Europejski Lider Jakości – IV EDYCJA

Europejska promocja najlepszych produktów i usług

Zapraszamy Państwa firmę do udziału w Międzynarodowym Konkursie Gospodarczym  i zdobycia prestiżowego Godła Promocyjnego i Certyfikatu „Europejski Lider Jakości”. Konkurs wyróżnia najlepsze produkty, usługi i marki dostępne na polskim i europejskich rynkach. Nasz Certyfikat to Nagroda i Znak Jakości przyznawany w Konkursie, którego edycje odbywają się równolegle dla kilku krajów Europy: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch i Polski. W Konkursie nagradzamy produkty, usługi i marki posiadające mocną pozycję rynkową w swoich branżach, wyróżniające się jakością i nowoczesnością na tle innych, konkurencyjnych produktów.

Zgłoszenia przyjmujemy w terminie do 12 stycznia 2024 roku

Zapraszamy na stronę internetową naszego Konkursu, gdzie można zgłosić swój udział:

https://europejski-lider.eu

Ideą naszego Konkursu jest wskazywanie Klientom najbardziej wartościowych, interesujących, godnych polecenia produktów i usług dostępnych na rynkach Polski i Europy. Przyznając Certyfikat „Europejski Lider Jakości”, podpowiadamy klientom, jakie produkty i marki wybrać. Produkty i marki oznaczone naszym Certyfikatem to liderzy pod względem jakości i atrakcyjności dla konsumentów. Produkty i marki wyróżnione w naszym Konkursie to „Top of the Top” w swoich branżach i kategoriach rynkowych.

Chcesz zwrócić uwagę klientów na swój produkt? Chcesz wyróżnić się na rynku? Chcesz kreować wizerunek swojej marki, odwołując się do takich jej atutów jak wysoka jakość, nowoczesność, unikalność? Chcesz tworzyć elitarne grono liderów rynku Europy? Zgłoś się do naszego Konkursu i zdobądź Certyfikat „Europejski Lider Jakości”!

Dodatkowe informacje:


ZAŁOŻENIA KONKURSU, REGULAMIN – kliknij

p r o m o c j a :

promocja.mielec.pl – MegaReklama


Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …