Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Michał Śmielak– spotkanie autorskie

Michał Śmielak– spotkanie autorskie

Miejska Biblioteka Publiczna SCK zaprasza na spotkanie z pisarzem, autorem kryminałów Michałem Śmielakiem, który mieszka w polskiej stolicy zbrodni – w Sandomierzu. W 2021 roku przedstawił się Czytelnikom jako autor świetnie przyjętego kryminału „Znachor” i każdą kolejną książką potwierdzał swój kunszt pisarski. Obecnie ma na koncie już sześć powieści będących na listach bestsellerów. W książkach Michała Śmielaka znajdziemy nawiązania do historii, lokalnych wierzeń, demonologii ludowej, legend. Autor umiejętnie łączy humor z brutalnością, akcję swoich powieści osadza w małych, lokalnych społecznościach. Autor wciąga czytelnika w świetnie poprowadzoną akcję i rozkochuje Czytelnika w głównym bohaterze.

            Na spotkanie nie obowiązują zapisy. Zapraszamy Klubowiczów DKK oraz mielczan do spędzenie niedzielnego popołudnia ze zbrodnią i świetnie zakrojoną intrygą.

Spotkanie odbędzie się 15 października o godz. 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu, w Sali Audiowizualnej MBP przy ul. Kusocińskiego 2. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy mieleckiej Bibliotece. Zapraszamy!

Małgorzata Rojkowicz

p r o m o c j a :

Sprawiedliwi i nie tylko ziemi mieleckiej i okolic. Włodek Gąsiewski. Wydanie II – Mielec 2023

Włodzimierz Gąsiewski „Blizna – od poligonu rakietowego do Parku Historycznego”

Sprawdź również

Kulturalny rozkład jazdy SCK – marzec

1 marca Wernisaż wystawy poplenerowej(w Łańcucie, Kolbuszowej i Niedzicy-Frydmanie)-1 marca, godz. 18, Galeria ESCEK DK …