Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Nowy kinowy koncert André Rieu już niedługo w kinie „Galaktyka”

Nowy kinowy koncert André Rieu już niedługo w kinie „Galaktyka”

Powrót André Rieu i Orkiestry Johanna Straussa!

Kino „Galaktyka” w DK SCK zaprasza mieleckich widzów na kinową zabawę z Maestro Rieu i jego Orkiestrą już 18 i 25 sierpnia o godz. 19.

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. „Znowu razem!” – to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.

Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show.

W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.

W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Widzowie będą też mogli zajrzeć za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.

Koncert można obejrzeć tylko w kinach.

Bilety w cenie 25 zł i 23 zł (ulgowy)do nabycia wkasie kina „Galaktyka” (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna). Bilety można też kupić online: bilety.kinogalaktyka.pl

Małgorzata Rojkowicz

 

Sprawdź również

Można składać wnioski na dofinansowanie zadań z zakresu polityki społecznej

Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął dwie uchwały, dzięki którym Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie może …