Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Pijany kierowca staranował ogrodzenie w Tuszymie

Pijany kierowca staranował ogrodzenie w Tuszymie

17.09.2021. Policjanci mieleckiego wydziału ruchu drogowego interweniowali w Tuszymie, gdzie nietrzeźwy kierujący wypadł z drogi i taranując ogrodzenie, wjechał na posesję. 41-letni mieszkaniec gminy Przecław miał w organizmie 3 promile alkoholu. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Po wytrzeźwieniu w areszcie, odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień.

Wczoraj około godz. 20, mielecki patrol wydziału ruchu drogowego został zadysponowany do miejscowości Tuszyma, gdzie według zgłoszenia kierujący oplem wjechał na posesję, niszcząc ogrodzenie. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem, tuż po zdarzeniu oddalił się. W rozmowie ze świadkami funkcjonariusze ustalili, kto w chwili zdarzenia kierował oplem. Policjanci zastali mężczyznę w domu. To 41-letni mieszkaniec gminy Przecław.

Urządzenie do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało u mężczyzny 3 promile alkoholu. Kierujący oplem został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień. Za ten czyn mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Inf.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/105838,Pijany-kierowca-staranowal-ogrodzenie-w-Tuszymie.html

Sprawdź również

Antykwariat-Galeria Mielecjana-Galicjana prezentuje – Kuligowski i inni…

W dniu 15 października 2021 r. na stronie Antykwariat galeria obrazów i ikon Mielecjana Galicjana …