Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / AWP poleca / PZGS Mielec 1960 – rewelacyjny album zdjęć w antykwariacie-galerii Mielecjana-Galicjana

PZGS Mielec 1960 – rewelacyjny album zdjęć w antykwariacie-galerii Mielecjana-Galicjana

Prezentujemy rewelacyjny album 29 zdjęć o wymiarach 22×18 cm PZGS Mielec, tj. Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni, który prawdopodobnie powstał ok. 1960 r., lub może nawet pod koniec lat 50. Album przedstawia bardzo ciekawą serię zdjęć z Mielca i okolic, Padwi Narodowej, Radomyśla Wielkiego i Borowej. Wszystkie zdjęcia są podpisane. Brakuje tylko jednego zdjęcia pod tytułem: Budynek biurowy KP PZPR w Mielcu. Przy okazji konkluzja, wbrew obiegowym opiniom o powszechnych brakach w PRL, ze zdjęć wynika że przynajmniej maszyn rolniczych wszelkiego rodzaju nie brakowało.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z albumu. Można obejrzeć je osobiście w Antykwariacie-Galerii w Mielcu, ul. Sobieskiego 1, od pon. do pt. w godz. 10-14. Można też, jeśli będzie taka możliwość, umówić się na inną godzinę, także w sobotę, pod tel. 602 776197.  Uwaga! Na miejscu w antykwariacie można będzie wykonywać zdjęcia albumu, tylko telefonem komórkowym, dopóki album jest w naszym posiadaniu.

Zapraszamy

 

Zapraszamy:

Kontakt

r e k l a m a :

 

Sprawdź również

Wiesław Kulikowski (1935-2021) poeta i nauczyciel poezji… moje wspomnienie

Już w dniu wczorajszym dotarła do mnie smutna wiadomość o śmierci Wiesława Kulikowskiego, potwierdzona ostatecznie …