Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Sukces mieleckiego zespołu

Sukces mieleckiego zespołu

Teatr Tańca „AleToNic” zajął I miejsce w prestiżowym Międzynarodowym Konkursie X-Dance w Bełchatowie. Eliminacje do konkursu odbyły się przed wakacjami w trzech miastach Polski: w Przywidzu, Nowym Dworze Mazowieckim i Mysłowicach. Właśnie w Mysłowicach w maju „AleToNic” wywalczył przepustkę do finału.

Zespół zwycięstwo wywalczył spektaklem tanecznym „Oj, Ty rzeko” w choreografii Izabeli Serwan, która jest także pomysłodawczynią Teatru Tańca i jego instruktorką. W skład zespołu wchodzą dziewczęta z mieleckich szkół. W ekipie, która wystąpiła w Bełchatowie, znalazła się tancerka, która od października rozpoczyna studia i występ w X-Dance był jej ostatnim w „AleToNic”.

Zdaniem Izabeli Serwan sukces na tym prestiżowym konkursie daje poczucie, że zespół idzie w dobrym kierunku, że to, co robią podoba się profesjonalistom.

Finał w Bełchatowie odbył się 1 października.

Teatr Tańca „AleToNic” działa w Domu Kultury SCK.

Gratulujemy!

Małgorzata Rojkowicz

p r o m o c j a :

Ikony pisane na ślub, chrzest, urodziny, imieniny i inne okazje

Poszukaj w szafach, na strychu i w piwnicy!!!

Sprawdź również

Kulturalny rozkład jazdy SCK – marzec

1 marca Wernisaż wystawy poplenerowej(w Łańcucie, Kolbuszowej i Niedzicy-Frydmanie)-1 marca, godz. 18, Galeria ESCEK DK …