Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Tragiczny wypadek w Zachwiejowie

Tragiczny wypadek w Zachwiejowie

8.03.2002. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Zachwiejowie. Kierujący citroenem berlingo najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Życia 42-letniego mieszkańca gminy Padew Narodowa nie udało się uratować. Policyjne postępowanie wyjaśni okoliczności wypadku.

Wczoraj około godz. 21, dyżurny mieleckiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Zachwiejowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letni kierowca citroena, jadąc przez las w kierunku Knap, żeby uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, które wbiegło na drogę, odbił na lewy pas ruchu, gdzie najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Kierujący citroenem podjął reanimację mężczyzny, którą przejęły następnie skierowane na miejsce służby ratunkowe, jednak jego życia nie udało się uratować. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, to 42-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policjanci zbadali trzeźwość kierowcy citroena. Mężczyzna był trzeźwy. W sprawie prowadzone jest postępowanie.

Inf.: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/108805,Tragiczny-wypadek-w-Zachwiejowie.html

Sprawdź również

Marcowy kulturalny rozkład jazdy – cz. 1

3 marca Folkowy Dzień Kobiet w wykonaniu Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy” z gościnnym występem Dziecięcego …