Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Sport zdrowie / Zdrowie i uroda / Turniej Piłki Siatkowej w Wadowicach Górnych

Turniej Piłki Siatkowej w Wadowicach Górnych

Drużyna Przebendowa wygrała Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury i Rekreacji Gminy Wadowice Górne Zofii Midury.

Rozgrywane zawody w Wadowicach Górnych pokryły się z inauguracją Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej.

W ostatnią sobotę sierpnia na obiektach sportowych w Wadowicach Górnych rozegrano kolejny wakacyjny turniej. Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn: Izbiska, Wierzchowiny, Wampierzów, Grzybów i Przebendów.

 Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. 

Po zaciętej sportowej rywalizacji z kompletem punktów turniej wygrała drużyna Przebendowa. Na kolejnych stopniach podium znalazły się  zespoły Izbisk i Grzybowa. Miejsce czwarte przypadło drużynie Wampierzowa, a piąte Wierzchowinom.

  Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury i Rekreacji Gminy Wadowice Górne Zofia Midura wręczyła na ręce kapitanów drużyn pamiątkowe dyplomy, a przedstawiciele zwycięskich zespołów otrzymali puchary.

kb

Sprawdź również

Nowe respiratory dla szpitali w Dębicy i w Mielcu

Niezbędny sprzęt medyczny trafia do podkarpackich szpitali dzięki wsparciu hojnych sponsorów. Firma Olimp Labs zdecydowała …