Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże

Tydzień Papieski

Prezydent Miasta Mielca oraz Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu serdecznie zaprasza mielczan do udziału w kilku wydarzeniach w ramach Tygodnia Papieskiego.

W dniu 14 października Kino „Galaktyka” zaprasza na projekcję filmu „Fatima”, początek seansu o godz. 10.00. Bilety w cenie 13 zł normalny i 11 zł ulgowy do nabycia w kasie kina.

Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu zaprezentuje wystawę „Jan Paweł II Wielki… Czytelnik”. Będzie to wystawa poświęcona pasji czytelniczej papieża. MBP SCK w Mielcu zaprasza od 15 do 20 października 2021 roku.

Nie zabraknie także warsztatów dla rodzin oraz dzieci, Jan Paweł II – Papież rodziny. 16 października 2021 roku o godz. 10.00 w Centrum Wystawienniczym DK SCK w Mielcu odbędą się warsztaty rodzinne z tworzenia witraży, a w dniach 18 do 20 października 2021 roku w DK SCK w Mielcu odbędą się warsztaty grupowe dla przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych. Na warsztaty obowiązują zapisy: Dział Organizacji Imprez i Wystaw Artystycznych, tel. 17 787 50 13.

Tydzień Papieski zakończy koncert w Bazylice Mniejszej pw. Świętego Mateusza w Mielcu. Podczas wydarzenia wystąpi Kapela Zespołu Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy” im. Janusza Mejzy, Chór Mieszany Towarzystwa Śpiewaczego „Melodia” oraz Grupa „Senior Show”. 17 październik, początek o godz. 15.00, wstęp wolny.

Sprawdź również

Dzieci z półkolonii w „Jadernówce”

W ostatnich dniach w Muzeum Historii Fotografii “Jadernówka’’ w Mielcu gościły dzieci z mieleckich półkolonii. …