Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Historia i Kultura / Życie kulturalne / FKS Stal Mielec – MKS Puszcza Niepołomice 0:2

FKS Stal Mielec – MKS Puszcza Niepołomice 0:2

Stal Mielec w 3. kolejce przed własną publicznością uległa Puszczy Niepołomice 0:2. Brak skuteczności i błędy w obronie tym razem zemściły się na gospodarzach.

Mielczanie nie przestraszyli się spadkowicza z I Ligi i pewnie rozpoczęli spotkanie. Atakowali i z minuty na minutę stwarzali sobie kolejne sytuacje do zdobycia bramki. Tradycyjnie jednak zawodziła skuteczność i brak precyzji w oddawanych strzałach. Sił mielczanom wystarczało na 30 minut pierwszej i drugiej połowy. O ile końcówkę pierwszej części spotkania udało sie Stali przetrwać, tak niestety w końcówce drugiej, Niepołomice pokazały biało-niebieskim, że wygrywa ten kto strzela gole. Był to bardzo podobny mecz do tego z ubiegłego tygodnia z Kotwicą Kołobrzeg. Z tą różnicą, że szczęście tym razem było po stronie przeciwnika.

Bramki: Maluga (77), Kiełtyka (88 min.)

Stal: Daniel – Podstolak, Załucki, Kościelny ©, Getinger, Domański (66 Żubrowski), Głaz, Skiba (82 Mącior), Radulj, Cholewiak, Żegleń (90 Rokita)

Puszcza: Sobieszczyk – Cichy, Napierała ©, Biernat, Mikołajczyk (83 Kiełtyka), Lepiarz, Gawęcki, Madejski, Zaremba (89 Nowak), Maluga (90 Przybył), Zakrzewski (75 Uwakwe)

Sędziowali: Konrad Gąsiorowski (sędzia główny), Grzegorz Jakuszko i Paweł Smyk (sędziowie asystenci) oraz Paweł Sitkowski (sędzia techniczny) – wszyscy OKS Biała Podlaska

Żółte kartki: Głaz, Skiba, Cholewiak – Mikołajczyk, Biernat, Napierała