Portal promocja.mielec.pl prezentuje informacje i relacje - zapraszamy do współpracy: ogłoszenia - reklama w internecie i gazecie, grafika i skład komputerowy, zdjęcia reklamowe, foto i wideo reportaże
Strona główna / Antykwariat wydawnictwa / Wystawy / MALARSTWO I GRAFIKA KOMPUTEROWA KRZYSZTOFA KRAWCA

MALARSTWO I GRAFIKA KOMPUTEROWA KRZYSZTOFA KRAWCA

W dniu 8 czerwca 2001 r. miało miejsce uroczyste otwarcie pierwszej w Mielcu galerii sztuki w specjalnie do tego celu przygotowanych pomieszczeniach w stylowym dziedzińcu starej XIX-wiecznej oficyny kamienicy Dębickich przy. ul. Mickiewicza 7.
Uroczystość uświetnił wernisaż wystawy malarstwa i grafiki komputerowej Krzysztofa Krawca, młodego mielczanina, świetnie zapowiadającego się absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, który poza tradycyjnym malarstwem i grafiką, także po raz pierwszy wystawił serię wielkoformatowych grafik komputerowych, które na świecie stają się jedną z form wysublimowanej twórczości artystycznej.
W otwarciu uczestniczyli m.in. Zdzisław Nowakowski – przewodniczący Rady Miejskiej Mielca, Marek Skalski – z-ca dyrektora Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, Anna Maciejak – dyrektorka I LO w Mielcu i przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miejskiej, Jadwiga Trzpis – wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, państwo Dębiccy, Krystyna i Włodzimierz Gąsiewscy – właściciele galerii, Krzysztof Krawiec z małżonką, artyści, lokalne media oraz wielu innych gości, którzy wypełnili nie tylko stylowe wnętrza galerii ale też i zabytkowe, pieczołowicie odrestaurowane podwórko mieleckiej starówki.
Właściciele dziękują wszystkim za uświetnienie uroczystości otwarcia i zapraszają do zwiedzania i zakupów od pon. do pt. w godz. 12-17.30 oraz w soboty w godz. 10-13. 
Fot. Damian Gąsiewski

Wystawy 2

Sprawdź również

Ikony w mieleckiem w obrazie i przekazie

Szanowni Państwo! W art-studio-galeria-antykwariat przy ul. Jana III Sobieskiego1/1 w Mielcu można oglądać kolekcję Ikon …