Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Fotogaleria / Mieleccy sportowcy, trenerzy i działacze roku 2017 [zdjęcia]

Mieleccy sportowcy, trenerzy i działacze roku 2017 [zdjęcia]

26 stycznia 2018 r. w Urzędzie Miejskim odbyła się uroczystość wyróżnień dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy roku 2017, które wręczał zastępca prezydenta Jan Myśliwiec. Zamieszczamy listę wyróżnionych oraz fotoreportaż z uroczystości.

Inf.  Edward Tabor UM Mielec

Zdjęcia: Damian Gąsiewski

Studio Wizualne

LP Imię i Nazwisko Klub Osiągnięcia (z datą)
1. Michał Krężel Mieleckie Stow. Modelarzy Lotniczych Indywidualnie: II Wicemistrz Europy juniorów w klasie modeli swobodnie latających z napędem silnikowym (F1P),

Zespołowo: Mistrz Europy juniorów w klasie – j. w.. Prilep, Macedonia, 25-29.07.2017r.,

II Wicemistrz Polski juniorów w klasie modeli z napędem silnikowym (F1P) – Krosno, 22-23.04.2017r.

2. Edward Burek Mieleckie Stow. Modelarzy Lotniczych Indywidualnie: I Wicemistrz Świata seniorów w klasie modeli swobodnie latających z napędem silnikowym (F1C), – Szentes, Węgry, 6-12.08.2017r.,

II Wicemistrz Polski seniorów w klasie modeli z napędem silnikowym (F1C) – Leszno, 15-17.09.2017r.

3. Natalia Paczyńska Mielecki Klub Karate Shinkyokushin SAIHA Mistrzostwo Polski  Juniorów do lat 18 Shinkyokushin ,Polskiej Federacji Kyokushin Karate.  W kategorii  do 45 kg rocznik 2005.

Mielec 02.12.2017

4. AUGUSTYN RAFAŁ LKS STAL MIELEC 7 miejsce, chód 50km, 16. IAAF Mistrzostwa Świata, Londyn, 13.08.2017

1 miejsce, chód 50km, PZLA Mistrzostwa Polski w chodzie na 50km, Dudince, 25.03.2017

2 miejsce, chód 5000m, 61. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń, 18.02.2017

5. BUZIAK PAULINA LKS STAL MIELEC 1 miejsce, chód 5000m, 93. PZLA Mistrzostwa Polski, Białystok, 21.07.2017

1 miejsce, chód 3000m, PZLA Mistrzostwa Polski w chodzie na 20km, Nowa Dęba, 18.06.2017

6. Katarzyna Zdziebło LKS STAL MIELEC 1 miejsce, chód 20km, PZLA Mistrzostwa Polski U23 w chodzie na 20km, Gdańsk        , 26.08.2017
7. Julia Mądra LKS STAL MIELEC 2 miejsce, chód 5000m, 23. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski U18, Warszawa, 04.08.2017

2 miejsce, chód 3000m, PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20, Toruń, 13.02.2017

8. Wiktoria Raś LKS STAL MIELEC 3 miejsce, chód 5000m, 23. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski U18, Warszawa, 04.08.2017

3 miejsce, chód 3000m, PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20, Toruń, 13.02.2017

9. Dawid Piłat LKS STAL MIELEC 2 miejsce, młot 5kg, Mistrzostwa Polski U16, Biała Podlaska, 24.09.2017
10. Wojciech Lubieniecki PTG SOKÓŁ 1893 wicemistrz świata w drużynie – szpada

Brak informacji –

11. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 3 miejsce Mistrzostw Polski – kategoria zuch , szpada

Brak informacji –

12. Maria Ciszczoń PTG SOKÓŁ 1893 3 miejsce Mistrzostw Polski – kategoria zuch , szpada (najmłodsza kategoria)

Brak informacji –

13. Krzysztof Kobos Grappling Mielec Złoty medal  MP  kat. junior  -79,3 kg                      4 – 5 listopad 2017 Poznań
14. Karolina Kozioł Grappling Mielec Złoty medal MP   kat. senior białe pasy -48,5 kg         4 – 5 listopad 2017 Poznań
15. Dawid Tęczar Grappling Mielec Brązowy medal MP   kat.senior  białe pasy – 82,3 kg               4 – 5 listopad 2017 Poznań
16. Agnieszka Pogoda Grappling Mielec Brązowy medal MP   kat.senior  białe pasy -53,5 kg              4 – 5 listopad 2017 Poznań
17. Wojciech Koszelski Mieleckie Towarzystwo Rakietowe – 2 miejsce  w Mistrzostwach Polski Juniorów Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych w Warszawie w klasie F3K, 10-11.06.2017

– w dniach 07.07.2017 do 08.07.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych dla Juniorów we Włocławku gdzie w klasie makiet rakiet S7 zajął 1 miejsce i w klasie makiet rakiet wysokościowych S5B zajął 1 miejsce

– 1 miejsce w Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych dla Juniorów we Włocławku  w klasie S7 zarówno indywidualnie jak i drużynowo i w klasie S1A zajął 1 miejsce zarówno indywidualnie jak i drużynowo, 19-27.08.2017

18. Przemysław Żurawski Mieleckie Towarzystwo Rakietowe – w dniach 10-11.06.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Juniorów Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych w Warszawie w klasie F3K gdzie zajął 3 miejsce,

– w dniach 07.07.2017 do 08.07.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych dla Juniorów we Włocławku gdzie zajął 3 miejsce w klasie makiet rakiet S7,

– w dniach 19.08.2017 do 27.08.2017 wystartował w Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych dla Juniorów we Włocławku gdzie zajął 2 miejsce indywidualnie w klasie makiet rakiet S7 i 1 miejsce drużynowo w klasie S7.

19. Kacper Krempa Mieleckie Towarzystwo Rakietowe – w dniach 07.07.2017 do 08.07.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych dla Juniorów we Włocławku gdzie zajął 2 miejsce w klasie modeli rakiet wysokościowych S1A,

– w dniach 19.08.2017 do 27.08.2017 wystartował w Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych dla Juniorów we Włocławku gdzie zajął 3 miejsce indywidualnie w klasie modeli rakiet wysokościowych S1A i 1 miejsce drużynowo w klasie S1A

20. Eryk Halaburda Mieleckie Towarzystwo Rakietowe – w dniach 03.06.2017 do 04.06.2017 wystartował w zawodach Pucharu Świata w Modelarstwie Kosmicznym w Krakowie gdzie w kategorii rakietoplanów zdalnie sterowanych S8E/P zajął 1 miejsce,

– w dniach 10-11.06.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Juniorów Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych w Warszawie w klasie F3K gdzie zajął 1 miejsce,

– w dniach 07.07.2017 do 08.07.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych dla Juniorów i Seniorów we Włocławku gdzie  w kategorii rakietoplanów zdalnie sterowanych S8E/P zajął 2 miejsce i w kategorii rakietoplanów zdalnie sterowanych  S8D zajął 2 miejsce,

– w dniach 19.08.2017 do 27.08.2017 wystartował w Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych dla Juniorów we Włocławku gdzie w kategorii makiet rakiet S7 zajął 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej i 2 miejsce w kategorii rakietoplanów zdalnie sterowanych S8D w klasyfikacji drużynowej.

21. Bartosz Kaźmierski Mieleckie Towarzystwo Rakietowe – w dniach 18.03.2017 do 19.03.2017 wziął udział w Mistrzostwach Polski Modeli Halowych Zdalnie Sterowanych w Warszawie gdzie  zajął następujące miejsca: w klasie F3P-AFM Aeromusical zajął 2 miejsce   a w klasie F5K Indoor Pylon Racing 1 miejsce

– w dniach 07.07.2017 do 08.07.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych dla Seniorów we Włocławku gdzie zajął następujące miejsca: w klasie S8E/P- modeli rakietoplanów zdalnie sterowanych zajął 2 miejsce,

– w dniach 19.08.2017 do 27.08.2017 wziął udział w Mistrzostwach Europy w Modelarstwie Kosmicznym we Włocławku gdzie  zajął następujące miejsca: w klasie S8E/P rakietoplanów zdalnie sterowanych zajął 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

22. Andrzej Rusinowski Mieleckie Towarzystwo Rakietowe – w dniach 19.08.2017 do 27.08.2017 wziął udział w Mistrzostwach Europy w Modelarstwie Kosmicznym we Włocławku gdzie  zajął następujące miejsca: w klasie S8E/P rakietoplanów zdalnie sterowanych zajął 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej, w klasie modeli rakiet wysokościowych S1B zajął 3 miejsce indywidualnie i 1 miejsce drużynowo, w klasie modeli makiet rakiet S7 zajął 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej.
23. Grzegorz Goryczka Mieleckie Towarzystwo Rakietowe – w dniach 07.07.2017 do 08.07.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych dla Seniorów we Włocławku gdzie zajął następujące miejsca: w klasie modeli rakiet wysokościowych S1B zajął 1 miejsce a w klasie makiet rakiet wysokościowych S5C zajął 2 miejsce ,

– w dniach 19.08.2017 do 27.08.2017 wziął udział w Mistrzostwach Europy w Modelarstwie Kosmicznym we Włocławku gdzie  zajął następujące miejsca: w klasie makiet rakiet S7 zajął 3 miejsce indywidualnie i 2 miejsce drużynowo, w klasie modeli rakiet wysokościowych S1B zajął 2 miejsce indywidualnie i 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej, w klasie modeli makiet rakiet wysokościowych S5C zajął 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

24. Mateusz Czerkies Mieleckie Towarzystwo Rakietowe – w dniach 07.07.2017 do 08.07.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych dla Juniorów we Włocławku gdzie w klasie modeli rakiet ze spadochronem S3A zajął 1 miejsce.
25. Karol Wójcik Mieleckie Towarzystwo Rakietowe – w dniach 07.07.2017 do 08.07.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych dla Juniorów we Włocławku gdzie w klasie modeli rakiet ze spadochronem S3A zajął 1 miejsce a w klasie modeli makiet rakiet wysokościowych S5B zajął 3 miejsce.
26. Michał Dusza Mieleckie Towarzystwo Rakietowe – w dniach 07.07.2017 do 08.07.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych dla Juniorów we Włocławku gdzie w klasie modeli makiet rakiet wysokościowych S5B zajął 2 miejsce.
27. Jakub Kukiełka Mieleckie Towarzystwo Rakietowe – w dniach 07.07.2017 do 08.07.2017 wystartował w Mistrzostwach Polski Modeli Kosmicznych dla Juniorów we Włocławku gdzie w klasie modeli rakiet wysokościowych S1A zajął 3 miejsce.
28. Paweł Dybek Salomon Suunto Team Poland 2017 – 1 miejsce MP w Utradystansowym Biegu Górskim – Niepokorny Mnich na dystansie 64 km (trasa skrócona ze względu na warunki pogodowe) w kategorii M40, (ranga nadana przez PZLA)

2017-08-19 Bieg Ultra Granią Tatr – Mistrzostwa Polski Skyrunning (International Skyrunning Federation (ISF) POLAND).– 75 km – 2 miejsce w kategorii M2

29. Magdalena Łączak Salomon Suunto Team Poland 2017-08-19 Bieg Ultra Granią Tatr – Mistrzostwa Polski Skyrunning (International Skyrunning Federation (ISF) POLAND).– 75 km – 1 miejsce w kategorii kobiet
30. Jakub Kipa UKS ATLAS Mistrz Świata Speedcubing konkurencja: With Feet, 13-16.07.2017 Paryż
31. Daniel Paduch Masters Ikar Mielec Mistrz Polski w kategorii master, Letnie Mistrzostwa Polski Masters, 16-18.06 Warszawa, 200m styl delfin, 1500m styl dowolny,

Mistrz Polski w kategorii master, Zimowe Mistrzostwa Polski Masters, 17-19.11 Gliwice, 200m styl motylkowy, 1500m styl dowolny, 400m styl dowolny

32. Bartosz Kowalik Masters Ikar Mielec Mistrz Polski w kategorii master, Letnie Mistrzostwa Polski Masters, 16-18.06 Warszawa, 200 m styl grzbietowy,

 

33. MARCIN HYJEK Aeroklub Mielecki Wicemistrz Polski w XXIII Wieloboju Spadochronowym (drugi raz z rzędu): Tomaszów Mazowiecki,  17 – 21.05.2017 r.
34. Aleksander Tor   I miejsce – Narodowe Mistrzostwa Polski w Tenisie Ziemnym, Chorzów 25-29.03 (zimowe) – w kategorii wiekowej 60+ dziesiąty tytuł mistrzowski.

I miejsce – Narodowe Mistrzostwa Polski w Tenisie Ziemnym, Warszawa 05-09.08(letnie) – w kategorii wiekowej 60+

35 Piotr Urban MKS Gryf Mielec Indywidualny Mistrz Polski Młodzików w szpadzie, 10.06 Częstochowa

 

  Maciej Kaźmierski MKS Gryf Mielec Brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w szpadzie, 10.06 Częstochowa
  Piotr Urban,

Paweł Urban,

Maciej Kaźmierski SzymonTarachanowicz

MKS Gryf Mielec złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików w szpadzie, 10.06 Częstochowa

 

Lista trenerów i działaczy – Nagrody Prezydenta Miasta Mielca za rok 2017
1. Roman Murdza – UKS SZÓSTKA Mielec
2. Lechosław Lechociński – MKS GRYF Mielec
3. Tomasz Torba – LKS Stal Mielec
4. Zbigniew Żola – PTG SOKÓŁ 1893 Mielec
5. Andrzej Wolski – Mielecki Klubu Karate Shinkyokushin – SAIHA
6. Zbigniew Magda – TG Sokół Mielec
7. Beata Cetnar – UKS SZÓSTKA Mielec
8. Marzena Kulig – LKS STAL Mielec
9. Bogusław Omiotek – MKS IKAR Mielec

 

Sprawdź również

W Mielcu i powiecie Radio Leliwa bezkonkurencyjne

Według wykresu słuchalności Radio Leliwa ma największą słuchalność w regionie. Wykres zamieszczamy, a kolegom radiowcom, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *