Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Historia i Kultura / Historia i ludzie / Muzeum Historii Regionalnej zaprasza na Spacer po cmentarzu parafialnym

Muzeum Historii Regionalnej zaprasza na Spacer po cmentarzu parafialnym

W związku z ogromnym zainteresowaniem Nocnego zwiedzania cmentarza, które odbyło się 2 listopada Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” zaprasza na kolejny spacer tym razem w dzień, a  mamy nadzieję że w promieniach listopadowego Słońca.

Wydarzenie nazwane Spacer po cmentarzu parafialnym odbędzie się już w najbliższą sobotę 16 listopada od godziny 12.00. Zbiórka wszystkich zainteresowanych osób wspólnym poznawaniem historii nekropolii dokładnie w południe przy głównym wejściu na cmentarz od ul. Sienkiewicza, nieopodal pomnika żołnierzy Armii Krajowej.

Przespacerujemy się tą samą, choć nie możemy obiecać, że identyczną jak w Dzień Zaduszny trasą. I na pewno nie z tymi samymi interesującymi informacjami dlatego zapraszamy też uczestników poprzedniej edycji wędrówki.

Spacer poprowadzi Krzysztof Haptaś, kierownik Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału osoby w każdym wieku.

Iwona Groele

Sprawdź również

Policjanci rozpoczęli działania profilaktyczne „Bezpieczne wakacje 2020”

Wakacje to czas wypoczynku, zabawy i podróży. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich korzystających z letniego …