Agencja Wydawnicza "Promocja" zaprasza do współpracy: reklama w internecie i gazecie, filmy reklamowe i reportaże, zdjęcia, antykwariat - skup książek i przedmiotów kolekcjonerskich, galeria - ikony obrazy - wystawa i sprzedaż....
Strona główna / Najnowsze wiadomości / Areszt za usiłowanie zabójstwa
fot. archiwum KPP Mielec

Areszt za usiłowanie zabójstwa

23.05.2019.Trzy miesiące w areszcie spędzi 21-letni mieszkaniec Mielca, który ranił nożem w okolice klatki piersiowej członka rodziny. Mężczyzna został zatrzymany tuż po dokonaniu przestępstwa. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśniania. Znany jest policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw.

Policjanci pod nadzorem mieleckiej prokuratury prowadzą postępowanie o usiłowanie zabójstwa. Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło w poniedziałek, podczas awantury domowej pomiędzy młodym mężczyzną a 51-letnim członkiem rodziny, który zamieszkuje na tej samej posesji. Podczas szarpaniny 21-letni mężczyzna zadał pokrzywdzonemu szereg ciosów nożem w okolice klatki piersiowej. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia zabrała poszkodowanego z obrażeniami do mieleckiego szpitala.

21-letni mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy, w tym przesłuchania świadków pozwoliły przedstawić podejrzanemu zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do zarzutu i złożył wyjaśnienia. Wczoraj na posiedzeniu sądu na wniosek policjantów popartych przez mielecką prokuraturę sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za usiłowanie zabójstwa grozi kara pozbawienia wolności do 25 lat.

Inf. i fot.: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-mielec/wydarzenia/91810,Areszt-za-usilowanie-zabojstwa.html

 

Sprawdź również

Podczas burzy pomnik pamięci Żydów mieleckich ocalał

26 maja 2020 r. w godzinach popołudniowych przeszła wiosenna burza nad Mielcem, która choć trwała …